Tarot na mandali

Moi kochani, dzisiaj prezentuję horoskop roczny na podstawie mandali astrologiczne, sporządzonej przeze mnie, używanej jak dotąd przez moich znajomych wróżbitów.

Rozłożyłam karty na mandali astrologicznej, 12 domowej, tak jak w horoskopie natalnym. Ta mandala daje bardzo specyficzny, głęboki wgląd w życie osoby, której wróżymy.

Tutaj każdy dom horoskopu, to maleńki kawałeczek naszej rzeczywistości.

Służy jako podstawa do tworzenia horoskopu tarotowego. Czas może być indywidualnie dobrany do osoby pytającej. Dzień, miesiąc, kwartał, rok, dwa lata…

Horoskop rozpoczynam wstępną analizą numerologiczną, dalej posiłkuję się cyklem Jowisza i rozpoczynam opis życia lub analizę przyszłości, poczynając od pierwszego domu horoskopu. Tak to wygląda na załączonym niżej opisie. Zapraszam Was do zapoznania się z nim, gdyż bardzo dokładnie wnika w każdy zakamarek naszej rzeczywistości. Ten horoskop mieści się na około 4,5 stron A4 i kosztuje 250 zł.

KOCHANA KSENIU

Kseniu ponieważ wszystko jest dialektycznie, nic w miejscu nie stoi, tak też i Twój horoskop ewoluuje z roku na rok. Ostatnio poszerzam wiadomości także i z numerologii.

Okazuje się, ze 14 z dnia Twojego urodzenia znaczy: stała ofiara okoliczności. Musisz to przemyśleć i przemedytować, czy to było, czy jeszcze zdarza się Tobie wpadać w jakieś sploty dziwnych okoliczności i przez to zapętlać się w nich nader niefortunnie?

Natomiast jako wibracja w anielskiej numerologi znaczy, że Twój anioł stróż namawia Cię do mądrego i rozważnego działania. Według tej wibracji osiągniesz sukces w sprawach związanych z mistrzostwem finansowym i ogólnie w życiu. Zacznij od projektów możliwych do zrealizowania, które mogą przynieść ci długoterminowe przywileje i sukces w przyszłości. ( czyżby chodziło o kupno mieszkania na wynajem???)

Liczba 14 symbolizuje ciągłą pracę w kierunku aspiracji i celów, systematyczności i porządku ale przy tym, należy wykazać się absolutną autentycznością i integracją z w/w działaniami. Zwróć uwagę, że ta liczba kryje w sobie uczciwość, równowagę, rozeznanie i wstrzemięźliwość. Dotyczy to także lojalności, absolutnej niezależności, spójności i własnej inicjatywy, a wszystko to z ogromnym entuzjazmem zmieszanym z determinacją. Jednym słowem, czy masz lat 40, czy 90 musisz być czynna i działać. Zresztą znam Cię nie od dziś i wiem, ze tak właśnie czynisz i nieźle radzisz sobie z materią.

Liczba 25/7 z niej powstaje Twoja siódemka, to pragnienie stania się sławnym. Oczywiście zdobyłaś dobrą sławę jako firma, jako osoba, która jest miłą towarzyszką i tak naprawdę każdy z nas pragnie odrobiny uwagi otoczenia.

Jako numerologiczna siódemka znajdujesz się w roku numerologicznym szóstki. Poczytałaś zapewne horoskop dla siódemek i wiesz, co ,,w trawie piszczy”. Niemniej jednak dodam, ze indywidualnie dostaniesz wzmocnienie wibracji w kwestii odczuwania fałszu i nieszczerości innych ludzi. Korzystaj z własnej mądrości i słuchaj intuicji, która w tym roku może działaś przeciwnie do rozumu. Możesz spotkać osoby z nieszczerymi intencjami. Ludzie najbliżsi z Twojego kręgu rodzimego, znajomych też czasami mogą w stosunku do ciebie przejawiać te skłonności. O ile będziesz czujna, nic złego nie zdarzy się. Ludzie jak to ludzie, czasem są szczerzy, a czasem wszystko im to mija…

Jesteś w ostatnim przedziale życia, który dla niektórych może być najdłuższy, to czas żniwny. Dla ciebie to dwójka z jedenastki. Nie będę się rozwodzić na temat 11, bo na pewno wiesz, ze strachy, lęki dzieciństwa zostały przepracowane, wyszłaś też z cienia iluzji, w której przebywałaś przez wiele lat i dotyczyło to kontaktów z mężczyznami. Na pewno to masz już za sobą, zresztą tak pięknie pisałaś o Rafale. Jednak z 11 powstaje dwójka. W tej wibracji chodzi o to, ze do końca życia musisz znaleźć mężczyznę partnera, z którym będzie ci dobrze i w relacji intymnej i zabawowej, towarzyskiej. Prawdziwe partnerstwo.

To już nie szóstka, wibracja rodziny, gdy ten partner jest i najczęściej znajduje się na 2 planie, bo dom, bo dziecko, bo praca, bo kot, bo pies….

To już za Tobą, iluzje za Tobą, zatem czas na prawdziwe partnerstwo.

Kseniu, nie poddawaj się, ja nie zmyślam, to jest wołanie Twojej duszy. O ile skonstatujesz, ze faktycznie dusza woła, to i ta osoba przybędzie, bo to jest zapisane w Twoim losie. Pamiętaj o tym.

Rok urodzenia zaś daje wibrację 28, co powoduje sukces w finansach, przyciąganie pieniędzy, dobre nimi gospodarowanie. To wychodzi w Twoje rzeczywistości i realizujesz się także i w tej wibracji. Osobiście znam sporo osób z tego rocznika i faktycznie przyciągają pieniądze i dzieje się to w jakiś magiczny sposób.

Cykl Jowisza. W tym roku rozpoczniesz ……rok życia, a to znak, ze znajdujesz się nadal w jowiszowej zimie na godzinie 5,00, czyli z rok przewędrujesz na 6 i już poczujesz zmianę wibracji. Ponieważ jesteś uduchowiona i dobra, ta zima jowiszowa traktuje Cię dobrotliwe. Zmiany są: preludium do nich to Rafał, uświadomienie iluzji, pozbycie się tamtej nieruchomości. Powoli tez myślisz o zamknięciu spraw związanych z pracą, nowych możliwościach finansowych, lokatach… Te zmiany są zainicjowane wpływem planet oraz wołaniem duszy. Przygotowujesz się do nich, nie zawsze zdając sprawę o co chodzi. Teraz już wiesz.

Rozłożyłam karty na mandali astrologicznej, 12 domowej, tak jak w horoskopie natalnym. Ta mandala daje bardzo specyficzny, głęboki wgląd w życie osoby, której wróżymy.

Tutaj każdy dom horoskopu, to maleńki kawałeczek naszej rzeczywistości.

Służy jako podstawa do tworzenia horoskopu tarotowego. Czas może być indywidualnie dobrany do osoby pytającej. Dzień, miesiąc, kwartał, rok, dwa lata…

Opracowałam horoskop roczny poczynając od stycznia 2024 do stycznia 2025.

Zastosowałam tarot bajkowy, który zapewne znasz już z opisów.

I dom horoskopu – dom Barana, od niego zawsze rozpoczynamy pisanie horoskopu, to pierwszy znak zodiaku.

Nazywany tez ascendentem. Opisuje osobę jej wygląd, nawet styl ubierania się, figurę w danym momencie życia, także jak widzą Ciebie inni ludzie, jak kształtuje się psychika, aktywność życiowa, energia…

10 mieczy bajka Constantin i soldier, dołożona Rydwan

Karta ta nie jest najlepszą, gdyż ukazuje cierpienia danej osoby, która często udaje męczennika lub ,,robi za męczennika”. Kseniu, ta karta na Twoim ascendencie. Nie jesteś poszkodowana i nie rób z siebie ofiary, a nawet jeśli tak się czułaś, to już masz za sobą. Tancerka, Constantina zobrazowana jest kolorem czerwonym. Dla mnie to znak, ze ten rok może być dla Ciebie pełen emocji. Musisz je jakoś hamować, a zatem unikaj sytuacji, które mogłyby Cię denerwować.

W kwestii zdrowia, uważaj na nadciśnienie, wybuchy gorąca, dbaj o oczy, węzły chłonne. Ta bardzo gorąca, emocjonalna karta kończy się zimnym, wyważonym Rydwanem. To znak, że będziesz poddana zmianom, dotyczącym twojego ciała i Twojej psychiki i powinny to być zmiany na dobre. Podejrzewam, ze możesz trochę schudnąć, gdyż te karty nie są w korespondencji z bardzo okrągłą sylwetką.

II dom, dom Byka, dom finansów

Moje finanse, jak zarabiam pieniądze, stan posiadania, moje talenty, wrażliwość, uczucia, jak radzę sobie w egzystencji, moje wartości.

6 mieczy, Równowaga i 3 kielichów

To znak, że Twoje finanse nie ulegną degradacji, zmienić się jednak może sposób ich zarabiania. Pierwsza karta kojarzy się zawsze z podróżą i raczej nie chodzi tutaj o podróż duchową lecz faktyczną, fizyczną. Intuicja mi podpowiada zmianę miejsca zamieszkania. Za dużo tego ruchu, Rydwan w I domu i tutaj zaraz 6 mieczy. Na dodatek ta zmiana powinna być bardzo spokojna, której gwarancją jest karta Umiarkowania, czyli równowagi. Dalej 3 kielichów podpowiada o bardzo miłym spędzaniu czasu, wejście w jakąś znajomość, mili ludzie, bardzo towarzyscy i nastawieni na zabawę. Odebrałam obraz agroturystyki, dobrego otoczenia i miłego domu w zieleni. Oj Kseniu, coś ciekawego szykuje się dla Ciebie. Nie widać za to sprzedaży Twojego mieszkania. Może też będzie wynajęte? Finanse są przy Tobie, w stanie niezmienionym, zatem może chodzić o Twoje nieruchomości.

III dom, dom Bliźniąt, czyli rozmowy, plotki, komunikowanie się z otoczeniem najbliższym

Jak się komunikuję z otoczeniem, nauka, kontakty z kolegami….siostry, bracia, jak informujesz otoczenie o swoich oczekiwaniach

Słońce i 3 denarów

Ta karta Słońca jest przepiękna, uwielbiam ją, zobaczysz zresztą na rozkładzie. W tej sekwencji oznacza, ze ktoś poda Ci pomocna dłoń, zaproponuje jakiś dobry układ. Może to być jednak współpraca, zarabianie pieniędzy w nieznanej Tobie jeszcze firmie lub miejscu. Ciekawe, w moim odczuciu, ktoś już o Tobie wie i niedługo dostaniesz dobre wiadomości. Zwłaszcza, że ta 3 denarów, to po prostu kucie pieniędzy ale nie samodzielna praca, to współpraca. Wydaje mi się, ze będziesz komuś pomocna i niekoniecznie jako księgowa, to może być coś innego. Otoczenie zaś postrzega Ciebie jako dobrą, wdzięczną i szczodrobliwą osobę. To dobrze, masz bardzo dobre podejście do ludzi to będzie procentować nie tylko w tym roku ale i dłużej.

IV dom, dom Raka, czyli Księżyc

Bardzo ważny, bo jest to dom rodzinny oraz dom obecny, który tworzysz. Poczucie więzi z rodziną, cierpliwość, logika, rozsądek, jak zabezpieczasz siebie, jak chronisz swój dom

Karta Diabeł, 5 mieczy- bajka o czerwonym kapturku, Koło losu

Ta sekwencja mówi, ze jak zwykle niczego nie dostrzegasz, wchodzisz w jakieś iluzje, złudzenia, cienie Księżyca ale na szczęście masz bardzo dobrego Anioła Stróża lub po prostu więcej szczęścia niż…., bo Koło Losu wszystko odwraca. Mam nadzieję, ze dzięki wzrostowi intuicji dobrze odczytasz jakieś niecne zamiary i unikniesz problemu, odwrócisz swój los na lepsze. To ucieczka, to także zmiany wymuszone przez los, dzięki którym coś zyskasz. Na pewno zdobędziesz więcej doświadczeń ale tez i jakieś finanse, zarobione trochę inaczej, niż dotychczas.

V dom,

Generalnie jest to dom dzieci ale ja skupię się na Twojej twórczości, czyli zmysłach, rozkoszy, partnerstwie z dziećmi i ogólnie wszystkimi osobami, których dotyczy dom, także Twojej ekspresji

karta Wisielec i 4 buław bajka o zwierzętach z Bremen

Kseniu, a jednak o dzieciach. Zawieszona relacja z dziećmi, może wnuczką także…Niemniej jednak wszyscy szukacie swojego domu, bo o tym mówi bajka. Tym domem może być stan świadomości, stan pozbierania się na tym świecie…Ponieważ jednak horoskop dla Ciebie, to wydaje mi się, ze zechcesz wreszcie zbudować dla siebie jakąś ostoję. Ta ostoja, to oczywiście nie dom fizyczny ale dom, który z KIMŚ tworzysz. To pragnienie wysyłane przez Twoją duszę i wcześniejsze świadome zrozumienie doprowadzi do tego, ze faktycznie ktoś może pojawić się na horyzoncie. Tak, nasze pragnienia są słuchane i Kosmos zawsze odpowiada na nie. Ostatnio rozmawiałam z panią z Warszawy, ona Pyta- Pani Ellu a kiedy spotkam miłość? Wypadła mi od razu ta karta, zwierzęta z Bremen i mówię- jest już ktoś przygotowany przez Kosmos, Los, ktoś, kto szuka domu, czyli serca i on się pojawi. Ty występujesz w roli szukającej i też ktoś się pojawi.

VI dom,

To dom Panny, która jest bardzo poukładanym znakiem zodiaku, dlatego do niej należy praca i narzędzia….

Narzędzia pracy, pracownicy, ja jako organizator pracy, jakim jestem pracownikiem, moje potrzeby.

As mieczy, bajka Yu-kong and the demon

Tutaj bez gadania wychodzą Twoje potrzeby. Masz serdecznie dość obecnej pracy i chcesz się od niej odciąć, co nie znaczy, ze od pracy w ogóle…Te demony, które dzielny wojownik odgania to być może ,,zdradzeni” klienci, którzy jednak są do Ciebie, a nader Twoich umiejętności przywiązani.

VII dom,

dom Wagi, czyli partnerstwo, współdziałanie, Waga bez ślubów jest nijaka, sama jestem Wagą, to wiem

Trudny, tajemniczy, ludzie boją się jego zawartości, astrologów pogania ciekawość…

Mój partner, mąż, żona, obowiązki, współpraca, jawni wspólnicy i wrogowie. Karta Królowa buław i As kielichów To piękne karty, gdzie Ty występujesz w roli królowej Buław, czyli kobiety dobrej ale niezależnej, mającej własne dochody i nie lubiącej żadnych ograniczeń. As Kielichów, to karta talizman ale w korespondencji z uczuciami. Za dużo tych uczuć już od I domu, zatem kochana Kseniu, naprawdę coś się szykuje. Jesteś przez kogoś postrzegana jako niezwykła osoba i chce z Tobą zadzierzgnąć głębsze kontakty.

VIII dom,

dom Skorpiona, który jest nader tajemniczym, czasem wrednym ale na pewno transcendentalnym stworzeniem, to tajemnica, wyzwanie, coś co się wynurza z otchłani naszych pragnień, aby nie żądz

Także wspaniały dla ciekawskich astrologów a dla osób, których on dotyczy może oznaczać konkretne zmiany w życiu. Takie niespodzianki, ,,z przytupem”.

To dom sexu, kontaktów ukrytych, tajemnic, spadków, obsesji, mistyki, transakcji kredytowych.

Karta mocy i przepiękna bajka o pięknej i bestii, mówi wszystko.

6 kielichów, bajka o Jasiu i Małgosi, oraz kapłan

Dla mnie to karta ślubna ale na pewno karta związku uczuciowego, partnerstwa. Pojawi się ktoś, z kim poczujesz więź niesłychaną, taką, ze znasz tę osobę jakby z tamtego życia. Zobaczymy, sama jestem ciekawa.

IX dom,

To dom współpracy oraz kontaktów zagranicznych, ja zawsze jednak stawiam na samoświadomość, bo tejże ten dom dotyczy, gdyż jestem ciekawa, jak rozwija się duchowo ta istota, której wróżę, podróże zagraniczne jako odpoczynek, urlop

3 Buław, jak przyjrzysz się tej karcie, to Sindbad, który dopływa do nowego lądu, który już widać w oddali….Cóż to znaczy, ten rok wniesie dla Ciebie dużo nowości, odkryjesz nowe lądy takie normalne i te trochę w przenośni. Zetkniesz się z rzeczami, ideami, ludźmi, którzy będą dla Ciebie fascynujący, całkiem nowi. Możliwe też nowe idee, inny punkt postrzegania rzeczywistości. W Twoim wypadku, to możliwe, bo masz niezwykle bogatą osobowość, a to się liczy!

X dom,

dom Koziorożca pracowitej bestii w horoskopie i bardzo zdyscyplinowanej

Kariera, ambicje, rozwój kariery, sukcesy zawodowe, pozycja firmy na rynku,

karta Śmierć i 7 buław – bajka o koźlątkach i wilku

ta sekwencja jest wymowna. Ty kończysz swoja karierę w tej przestrzeni doskonale ci znanej ale klienci nie odpuszczą. Będą Ciebie szturmować. Nic dodać, nic ująć.

XI dom,

dom Wodnika, który jak wiemy jest największym intelektualistą wśród zwierząt horoskopu. Wodnik nie lubi gadać byle czego, najczęściej są to wzniosłe idee, problemy z ludzkością, terminy odnośnie urządzania świata…takie tam, czasem nudy na pudy ale czasem można wymienić poglądy z kimś mądrym byle na temat i nie za długo.

według mnie trochę nudny ale dotyczy przyjaciół ideowych ( nie mylić z tymi od pogaduszek przy kawie) Rozwijanie relacji międzyludzkich, relacje społeczne, Twój rozwój, kontrahenci

król denarów i królowa kielichów

No i masz bogaty mężczyzna, może jeszcze na stanowisku, jeśli nie, to z wysoką emeryturą wymienia poglądy na tematy ,,wyższe” z królową kielichów, bardzo kobiecą, bardzo ciepła i serdeczną kobietą i nade wszystko z kobietą, z którą czuje się dobrze i coś tam drży pomiędzy wierszami. Cóż, Kseniu tacy to przyjaciele ideowi ale ja tu postrzegam coś więcej, aniżeli przyjaźń….

XII dom,

Dom Ryb, które są najbardziej tajemnicze i zakręcone pośród ,,osobistości” kręgu zodiakalnego. Tutaj Księżyc gości, czyli iluzje, złudzenia, zamydlanie, różowe baloniki

Dla ciekawskich astrologów interesujący, gdyż w nim czyhają zagrożenia, które mogą zaszkodzić osobom wróżącym, tutaj ich małe tajemnice, które ukrywają przed astrologiem. Np mówi, nie mam kochanka- tymczasem zakazana miłość wyskakuje jak królik z kapelusza i co zrobić, ma ta biedna ukrywająca???

Odosobnienie, paranoje, ukrywanie, zamydlanie, oszustwa, więzienie, domy opieki społecznej, teściowa, nałogi, kara, ukrywana miłość

karta As ( bez nazwy, wyskakuje bardzo rzadko, coś w przypadku Jokera) w tali znamionuje wszystko co najlepsze, piękno, kosztowności, jedzenie jako przysmaki. To jest tak piękna karta, która mówi wszystko, o ile coś jeszcze ukryte, to objawi się w odpowiednim czasie i wszystko zależy od uaktywnienia się I domu horoskopu aby na koniec dotrzeć do tego XII. Nie masz wrogów, nie czyhają na Ciebie niebezpieczeństwa, problemy i zagrożenia nie zaszkodzą, a nawet, o ile się pojawią, to właśnie z perspektywy, czyli po dojściu do XII domu, stwierdzisz, że nie było nic.

Karta kończąca rozkład,

As Kielichów i karta Świat

Dla mnie to naprawdę karta ślubna, nie wiem co Ty na to.

O ile jednak na te śluby nie przystajemy to na pewno oznacza jakieś piękne wyjście w świat, gdzie będziesz chciała zaprezentować swoje talenty. O tym mówi bajka Many Fur, kobieta, która pozbierała kawałki rożnych materiałów i uszyła z nich płaszcz, który został przez świat przyjęty z zachwytem. Dla mnie to przenośna a tak naprawdę, to ona pokazała wszystkie swoje talenty. To zapewne dotyczy Ciebie, masz wiele talentów i dobrą osobowość i to właśnie Świat doceni. Niemniej jednak trzeba wyjść i się zaprezentować. Nie wiem jak to zrobisz, ale bądź pewna Los pokieruje Twoimi krokami i wszystko będzie dobrze.

Pozdrawiam serdecznie Ella