Rok numerologiczny

NUMEROLOGIA DLA WSZYSTKICH WIBRACJI.

Horoskop rozpocznę od analizy 2024. Generalnie jest to wibracja ósemki, czyli podliczeń, podsumowań, jednym słowem – bilansu. Osoby, grupy, społeczeństwa….które solidnie pracowały, w tym roku powinny zbierać nagrody i plony. Niestety leniuszki będą miały trudniej. Ósemka to wibracja karmiczna, zbierzesz – to co zasiejesz. Ponadto to wibracja wiążąca się z 8 kartą Tarota, kartą Mocy. Ta karta zaś jest w korespondencji z energią i mocą, niemniej jednak wszystko ma dwie strony. Moc użyta z e zła intencją, naciskiem powoduje wywarcie presji i tym samym wchodzimy w cienie. Natomiast moc wygenerowana w dobrym celu i z dobrym zamiarem, zawsze manifestuje się pozytywami. Zaglądając ,,pod podszewkę” wibracji ósemkowej stworzonej przez 2024 widzimy dwie następujące po sobie dwójki, zero i czwórkę. Cóż to znaczy? Według mojej oceny układ jest bardzo dobry, ta sekwencja cyfr nastraja partnerstwem opiekuńczością, wibracją księżyca, który symbolizuję kobietę matkę, opiekunkę, jest też sygnifikatorem domu rodzinnego, korzeni…

Zatem w tym roku możemy spodziewać się zwiększenia opieki państwa, dodatkowe zasiłki oraz pomoc dla seniorów. Bardzo duży wzrost znaczenia kobiet. Kobiety mogą zająć wysokie stanowiska, wzrost zatrudnienia kobiet ale także ich większa samodzielność w tworzeniu finansów.

Dobra sytuacja kobiet w tym roku może zadziałać na zasadzie kostek domina, jedna, będą pomagały drugim. Następną pozycję w sekwencji 2024 zajmuje Zero, które jest początkiem, nową wibracją wyłaniającą się z odmętów zawirowań energetycznych, to karta Tarota, którą reprezentuje Wędrowiec. Może to oznaczyć podjęcie nowych trendów, w szeroko pojętym znaczeniu tego słowa. Zatem nowe trendy i nowe działania w polityce, w gospodarce, mediach, oświacie, lecznictwie….A, że sekwencja kończy się czwórką, która w reprezentuje porządkowanie energii i wzmacnianie materii. Przewiduję, ze rok nie tylko dobry, a dla wielu przełomowy. Ponieważ następny rok numerologiczny wiąże się z dziewiątką, jako, zę następny rok tworzy numer dziewięć – ósemka stanowi wstęp wstępem do trybu dziewiątkowego, który nie tylko prowadzi do rozpadu ale stanowi pomost do jedynkowego czasu numerologicznego, który rozpoczyna nowy cykl numerologiczny. Reasumując – wibracja roku 2024 jest ze wszech miar pozytywna, a że niektórych dopadnie ,,młot karmy”, to już inna sprawa.

NUMEROLOGICZNE JEDYNKI

Jedynki weszły w dziewiąty, ostatni rok w dziewiątkowym, cyklu. Dziewiąty rok wiąże się z rozpadem i odrzuceniem, dlatego u niektórym może wzbudzać lęk. Na szczęście jedynki należą do osób odważnych, nie bojących się zmian. Tak, zmian, ten rok może powodować rozbijanie dawnych struktur myślowych, materialnych, po to tylko aby przygotować dzielne jedynki do nowego cyklu. Nie rozpoczniemy nowej drogi, o ile nie odrzucimy starych wzorców, wszelkich staroci, nie poczynimy porządków. Zatem rok obecny można uznać za okres porządkowania, aby przygotować przestrzenie do pobrania nowych zasobów energii. Ruszyć w drogę bez obciążeń, niepotrzebnego balastu. Nie dziwcie się drogie jedynki, gdy trudne, męczące partnerstwo, raptem wyczerpie karmę i doprowadzi do rozstania. To tylko zrobienie miejsca na nową energię. W przeciwnym wypadku, mogą nastąpić zmiany w nastawieniach i oczekiwaniach, co będzie wiodło do lepszego….Zmiana sposobu myślenia, zawsze oddziałuje na sferę materii, a zatem także i na kanwie partnerstwa w szerokim aspekcie. Mówimy o partnerstwie w szerokim słowa tego znaczeniu, partnerstwo biznesowe, z dziećmi, z partnerem… Dobry rok na sprzedaż. Wyjazdy, spotkania, pożegnania z osobami, które was nudziły. Odrzucicie z łatwością skorupy i okrywy, które was ograniczały lub blokowały drogę ku przodowi. Energia dziewiątki jest energią umożliwiającą wejście w nowy cykl. Ten rok wskaże możliwe korekty w myśleniu, postępowaniu, może nawet nastąpi całkowita zmiana systemu wartości. To co było dotąd ważne, zmieni swoje priorytety. Wiem, ze ludzie boją się rozpadów, zmian, dlatego tak uparcie trwają w swoim bólu, samotności, nieszczęściu a nawet dobrostanie, który niczego dobrego już nie przyniesie, oprócz nudy, lenistwa, nadmiernego konsumpcjonizmu… Podliczenie zysków i strat dla numerologicznych jedynek nastąpiło w zeszłym roku numerologicznym. Teraz konkretne przygotowania do nowego cyklu, nowego życia. Poddajcie się zatem nurtowi, nie płyńcie pod prąd. Zgodnie z zasadą Zen, płynąć z prądem, to poddawać się zmianom.

NUMEROLOGICZNE DWÓJKI

Dwójki od września 2023 do września 2024 doświadczają jedynkowej wibracji roku numerologicznego. Prawdopodobnie dla wrażliwych i delikatnych dwójek czas ten będzie nie lada wyzwaniem. Wszak rok jedynki nastraja do działania. Jedynka jest wibracją męską, zatem wskazane będzie pójście nową drogą, dokonanie nowych wyborów. Duże zmiany i wyzwania mogą zaistnieć w korespondencji z życiem zawodowym, uczuciowym, rodzinnym….W tym czasie podejmowanie decyzji będzie miało wpływ na wiele następnych lat. Nie obawiajcie się łapania okazji oraz wchodzenia w nowe, nieznane przestrzenie. To jest potrzebne aby zbudować nową rzeczywistość lub wznieść się w rozwoju duchowym i materialnym. Dla odważnych, dzielnych, złapanie równowagi pomiędzy materią a duchowością nie będzie trudne. W tym roku mogą pojawić się okazje do zbudowania nowej rzeczywistości. Dla niektórych dwójek to dobry czas na awans lub otwarcie własnej działalności. W tym roku skromne i dotąd mało dostrzegalne dwójki będą błyszczeć, staną się widoczne. Otoczenie dostrzeże ich zalety i zechce je docenić w różnorakiej formie, a to awansu, podwyżki, pomocy, załatwienie sprawy, która dotąd tkwiła w kole niemożności. Możliwe podpisanie umów, aktów notarialnych, wyjazdy na kontrakty, rozpoczęcie nowej pracy, nauki.

Wspaniały czas w uczuciach. Samotne dwójki mogą poznać przeszłego/ przyszłą partnerkę życiową. O ile sytuacja będzie ewoluowała w pozytywnym dla was kierunku, to w roku dwójki może nastąpić przypieczętowanie związku. Jakiekolwiek, by ono nie było, czy za sprawą aktów, czy też wspólnego zamieszkania okaże się trwałe i owocne. Najważniejsze, ze jedynkowa wibracja pozwoli dwójkom na wzniesienie się ponad swoje kompleksy, obawy, a to już prosta droga do sukcesu.

TRÓJKI NUMEROLOGICZNE

Kreatywne, przebojowe trójki weszły w rok numerologiczny dwójki. Nie jest to kompatybilna wibracja, zatem mogą czuć się trochę wyobcowane i odsunięte od zgiełku świata. Trójka, która zawsze jest aktorem/ aktorką i nigdy nie pokaże swojej prawdziwej twarzy, tym razem w przestrzeniach swojego domu może poszukiwać innych możliwości własnej kreacji. Na pewno wyjdzie to wam na dobre. Ten rok będzie sprzyjał rodzinie, zacieśnianiu wcześniej rozpoczętych relacji uczuciowych. To rok Księżyca, bo dwójka jest nim sygnifikowana, zatem wejście w kontakt z podświadomoscią, wyciszenie, kontakt z własnym wnętrzem. Poszukiwanie korzeni, skłanianie się ku własnej wrażliwości.

Niestety Księżyc w cieniach to depresje, fantazje na pograniczu ciemności, iluzje, złudzenia, stany odmiennej świadomości ( alkohol, narkotyki). Trójki nie stroniące od używek, mogą mieć z tym problemy.

Niektórym trójkom zdarzy się w tym roku powiększenie rodziny, co przyjmą z radością. Niektóre z was zechcą zająć się budową własnego domu, a inne upiększaniem lub rozbudową. To dobry czas na zakup własnego mieszkania, domu, nieruchomości rekreacyjnej.

Trójki, które pracują w szkolnictwie, podniosą swój statu finansowy, gdyż rok dwójki zawsze jest w korespondencji z opieką, uczeniem, żłobkami dla dzieci. Znaczne profity odczują także rolnicy zajmujący się produkcją mleka, a co za tym co idzie i mleczarniom zapowiada się rok prosperity. To dobry rok dla osób zajmujących się żywieniem zbiorowym ale bez mięsa. Zatem wszelkiego rodzaju stołówki, bary, restauracje wegetariańskie odzyskają starych i przyciągną a nowych klientów. Za to trójki, szukające wyciszenia mogą zainteresować się nieruchomościami z dala od miasta. Być może w przyszłości zechcą zając się agroturystyką i zainteresują się zdrowym stylem życia. Reasumując nie obawiajcie się niczego, ten rok poprowadzi was w nieodkryte przestrzenie, w których być może zechcecie pozostać na dłużej.

NUMEROLOGICZNE CZWÓRKI

Obecny rok numerologiczny przyniesie pragmatycznym i mocno, stąpającym po ziemi czwórkom nie lada wyzwania. Weszłyście, drogie Czwórki w wibracje numerologicznego roku trójki. Rok niesie dla was niespodzianki w postaci świata idei. Wiadomo, że to świat nie poznany i ulotny, w sam raz dla kreatywnych i ulotnych trójek. Niemniej jednak ,,fortuna kołem toczy”, świat, los stawia nam coraz nowe wyzwania, których celem jest ewolucja, wznoszenie się po spirali cyklu. W związku z powyższym staniecie się lżejsze, mniej pragmatyczne, z wielką chęcią zaczniecie planować, projektować, tworzyć nowe możliwości. Wszystkie stałe wartości mogą zostać odsunięte na plan dalszy, aby otworzyć się na nowe możliwości. Nowe perspektywy, nowa praca, nowy dom, nowa idea, nowa znajomość, nowa miłość, nowa droga – czemu nie?

Zechcecie błyszczeć i poczujecie talent do aktorstwa. Osoba, która dotąd miała problem z pojawieniem się na szerszym forum, teraz poczuje się inaczej. Przemowa, wygłoszenie uwag, przedstawianie swojego stanowiska nie przysporzy trudności. Trochę aktorstwa, trochę blichtru i oto ktoś inny – czwórka w wibracji trójkowej. W tym roku być może poczujecie chęć na dalekie podróże. Jedne czwórki zafundują sobie zagraniczną wycieczkę lub wczasy. Natomiast inne mogą dostać propozycję współpracy z zagraniczną firmą lub konkretnie wyjadą na kontrakt, gdzieś daleko.

Wiele czwórek postanowi zmienić swój wizerunek w kontekście wizażu, stylu ubierania się, a nawet pomyślą o drobnej korekcie w salonie medycyny estetycznej. Czekają was też spotkania towarzyskie, poznanie nowych ludzi, konfabulacja i flirtowanie….Oj będzie się działo….Będzie zabawa i tego Wam życzę.

PIĄTKI NUMEROLOGICZNE

Piątki znalazły się w trudnej dla nich wibracji. Energia czwórki niektórym układa przestrzeń życiową, ale niektórych krępuje. Piątki jak zwykle zmysłowe, seksowne, rozbiegane i zajęte podróżami małymi i trochę dalszymi, w tym roku znajdą więcej spokoju i stabilizacji. W finansach nastąpi stabilizacja, uspokojenie. Prawdopodobnie zakończenie trudnej sytuacji finansowej lub wzniesieni się na wyższy jej poziom, czyli lepiej i na bogato.

Dotyczyć to jednak będzie piątek słownych i dotrzymujących zobowiązań. Jest też i nadzieja dla tych figlarnych i trochę lekkomyślnych. O ile zechcecie użyć swojego uroku osobistego i obiecać zmiany, to los was wspomoże, bo to taka wibracja, pragmatyczna ale także nadzwyczaj sprawiedliwa. W cieniach być może wasze merkuryczne talenty zostaną nieco wyhamowane, w szczególności plotkarstwo, lekkomyślność i figlarność w kontaktach z płcią przeciwną. O dziwo nie potraktujecie tego jako straty, raczej zyskacie w oczach otoczenia. To dobry czas aby rozpocząć naukę, która dotąd sprawiała trudności. W tym roku będzie lepiej, a przynajmniej proces wdrażania się w temat zamanifestuje się pozytywami. W finansach, sprawach zawodowych oraz wszystkich, które są w korespondencji z budowaniem. I mam tu na myśli budowę domu oraz nowego życia. Jednym słowem – układanie.

W stosunkach międzyludzkich dużo interesowności. Spotkania typowo biznesowe, nawet na forum towarzyskim, raczej takie, gdzie chcemy porozmawiać w sprawie załatwiania czegoś, pomocy, zaznajomienia się z przepisami, aktami prawnymi lub pośredniczenia w poznaniu osób, które staną się pomocne. Możliwe, ze takie nastawienie do spotkań dla niektórych piątek będzie męczące ale rok szybko minie i niedługo wejdziecie w nowe wibracje, a czego się dowiecie raczej nie przepadnie.

Co ciekawe w tym roku wyhamujecie i dowiecie się dużo o sobie. Może okazać się, że nawet rozwiniecie talenty w kontekście waszych merkurycznych możliwości. Np handlowcy poszukający nowych form kontaktowania się ze światem – zmienicie styl i w efekcie zyskacie więcej pieniędzy. To dobry czas dla piątek nieco starszych lub będących na emeryturze. W tym roku, zyskacie możliwości zatrudnienia lub pozostania na stanowiskach, pomimo wieku emerytalnego. Będziecie bardzo potrzebni i wasze doświadczenie okaże się niezbędne dla pracodawcy.

SZÓSTKI NUMEROLOGICZNE

Piękne szóstki znajdą się w energii piątki. Wiadomo szóstki chcą wszystko kontrolować, do tego nadzwyczaj wygodne, mogą jednak sprawdzić się w tej wibracji, gdy poszukują zmian. Zatem wszystkie, które wyjdą do świata, zechcą się z nim komunikować, na pewno nie stracą. Wibracja piątego roku numerologicznego nastroi was kreatywnością, chęcią na zmiany, zechcecie spotykać się z ludźmi, zmienić otoczenie, podróżować, uczyć się, poszerzać horyzonty mentalne i materialne. Piątka, to nie emocje, to nie uczucia, to energia merkuryczna, to komunikacja, myśl, wymiana poglądów, rozmowa, rozwój, ruch do przodu. Zatem wróżę szóstkom wiele znakomitych spotkań biznesowych, intelektualnych, ideowych. Prawdopodobnie zmienicie pracę, która może znaleźć się trochę dalej od domu. Trzeba będzie dojeżdżać, a to może mieć związek z zakupem auta i zrobieniem prawa jazdy. Pisane też podróże środkami komunikacji publicznej. Możliwe też zjazdy, mityngi, spotkania w korespondencji spraw zawodowych. Dobrą pozycję wywalczą szóstki pracujące w mediach, sektorze prawa, handlowcy i wykładowcy.

Za to w miłości, uczuciach wszystko może się odmienić na lepsze! To rok spotkań z płcią przeciwną u której wzbudzicie pożądanie i chęć na dalsze spotkania. Uwaga, szóstki będące już w związkach mogą zostać wplątane w soczyste romanse. Pamiętajcie, ze w tym roku będziecie przyciągać adoratorów. Dlaczego? Dlatego, ze to czas, prestiżu i adoracji ze strony otoczenia.

Wzrost znaczenia na stanowiskach zawodowych, raptem kierownictwo ujrzy was w innym świetle, doceni kreatywność i zaangażowanie, które wkładacie w swoje działania. Nie dziwcie się, że ludzie będą na was patrzeć z uznaniem i podziwem, piątka wzmocni energię błyszczenia i wyróżniania się na tle otoczenia. Podejrzewam, ze nawet bardzo nieśmiałe i introwertyczne szóstki w tym roku numerologicznym nabiorą śmiałości w wymowie i autoprezentacji.

NUMEROLOGICZNE SIÓDEMKI

Analitycznych, mądre i uduchowione Siódemki wejdą w soczystą przestrzeń szóstego roku numerologicznego. Zatem ten czas będzie czasem refleksji i odchodzeniem od starych schematów oraz ograniczeń. Szóstka jest związana z Wenus, a to bogini rozkoszy bogactwa, dzielenia się radością życia, flirtowania i miłego spędzania czasu. Dzisiaj określę boginię Wenus jako sybarytę i konsumentkę. Zatem drogie siódemki, nadszedł czas, by iść dalej bogatszym i wolnym. Siódemki dotąd wycofane i ograniczone sprawami materialnymi zechcą skontaktować się ze światem i poszerzyć stan swojego posiadania. Pragnienia aby kupić nowe mieszkanie lub wybudować dom, będą podparte chęcią posiadania zasobnego konta. Ponieważ siódemki mają w sobie siłę, mądrość i pokłady intelektu, poradzą sobie ze wszystkim. Zdobycie większych przychodów przyjdzie z łatwością, gdyż mogą uruchomić pomocne znajomości oraz wykazać się inteligencją, której wszak im nie brakuje. Siódemki zmienią postrzeganie świata, zmienią swój system wartości, a przez to staną się bardziej ,,ludzkie” i zdobędą sympatię otoczenia, które w nagrodę przychyli się do ich oczekiwań. Zyskanie akceptacji, na pewno pozytywnie wpłynie na introwertyków, którzy otwierając się do świata, nabiorą większej lekkości, fantazji, co wyjdzie im na dobre. Możliwe, że neurotyczne i zagłębione w swoim własnym świecie siódemki zechcą otworzyć drzwi do swojego i wpuścić świeży powiew nowości. To może je uchronić przed nałogami i samotnością. Wróże siódemkom nowe znajomości, nowe miłości, przybycie potomstwa, budowę nowego życia materialnego i uczuciowego. Możliwe też bogate życie rodzinne, śluby, spotkania rodzinne, zaręczyny, wesela, imprezy w korespondencji z rodzinnymi wydarzeniami. Samotne siódemki znajdą dobrych opiekunów i opiekunki.

NUMEROLOGICZNE ÓSEMKI

Numerologiczne ósemki w tym roku 2024 wejdą w trudną dla nich przestrzeń roku siódemki. Rok ten nastrajać będzie do zwolnienia tempa, znalezienia swojego miejsca na ziemi, spokoju, a nade wszystko kontaktu ze swoim wnętrzem. Wiem, ze nie wszystkie ósemki zrozumieją wibracje tego roku i chcąc nadal pędzić w świat, pomnażać bogactwo mogą napotkać bardzo istotne przeszkody. Odczytacie to w ten sposób, że otoczenie was ignoruje, a nawet ,,rzuca kłody pod nogi”. To nie tak: drogie ósemki, to po prostu zwolnienie tempa, czas refleksji, czas zatrzymania. Niekoniecznie to czas odpoczynku, gdyż częstokroć oddalenie się w zacisze, poszukiwanie własnej tożsamości, kontakt ze sobą bywa trudniejszy, aniżeli podroż dookoła świata. Jednak tę lekcję trzeba będzie wykonać, by w następnym roku zebrać nagrody. O ile tego nie zrobicie rok, ósemki zamanifestuje się finansowymi stratami. Tak, niestety karze nas srogi Saturn. Jesteś dobrym uczniem, dostajesz nagrody i zazwyczaj są one materialne. Ni słuchasz lekcji, nie chcesz się uczyć, tracisz swoje zasoby pieniężne.

Jednak rok siódemki bardzo dobrze będzie służył ósemkom zajmującym się pielęgnacją ciała. Zatem wszelkie usługi związane z ozdobą, poprawianiem wyglądu, dopieszczaniem naszego ciała powinny mieć się bardzo dobrze. Możecie zyskać nowe klientki, wejść we wspaniałą współpracę, przynoszącą dobre profity materialne. Wszelkiego rodzaju SPA, nawet agroturystyka, kliniki kosmetologii powinny w tym roku zbierać nieźle żniwa, o ile oczywiście menadżerami lub właścicielami są nuemorologiczne ósemki. Ósemki zaś chcące poprawić swoją urodę, zrobić operację plastyczną mogą w tym roku bez obawy zająć się spełnianiem swoich marzeń.

NUMEROLOGICZNE DZIEWIĄTKI

Numerologiczne dziewiątki, w roku 2024 znajdą się w roku ósemki, być może wymęczone czasem roku siódemki, teraz odzyskają energię i wigor. Naprawdę warto, gdyż ten rok należeć będzie do was. Teraz możecie zdobyć szczyty, które do tej pory znajdowały się poza zasięgiem. Poprzedni rok wskazał wam problemy i słabe strony, pozwolił na głębszy kontakt ze swoją istotą i zapewne nastroił planami. W roku 2024 poczujecie, ze Wasze pragnienia, gdzieś tam ukryte w zakamarkach podświadomości, teraz mają możliwość, by wypłynąć na światło dzienne i wejść w proces realizacji. Pamiętajcie, to dobry czas, wszystko czego zapragniecie jest na wyciągnięcie ręki. Macie możliwości osiągnięcia sukcesu, ale pod warunkiem, ze zgodzicie się, by na niego zapracować. Zaufajcie swoim umiejętnościom, zaufajcie sobie i swojej intuicji. Możecie realizować plany, o ile nie czujecie strachu. W tym roku bardzo pomocna okaże się nauka słuchanie siebie i swojego wnętrza. Wy to już potraficie, zatem słuchając swojej duszy, dostaniecie wszystkie odpowiedzi na swoje pytania. Korzystajcie z wewnętrznych darów, chociażby po, by czynić świat lepszym miejscem. Ten rok, to czas wielkich szans, a macie solidne podstawy do realizacji swoich najodważniejszych marzeń, a świat potrzebuje waszego wsparcia. Ósemka to liczba mówiąca o równowadze, zatem potrzebna będzie wewnętrzna równowaga, aby sprawy harmonijnie ułożyły się w zgodzie z waszymi życzeniami. Wszechświat chce wam ofiarować nagrodę w postaci materialnych darów. Nie odrzucajcie ale sięgajcie po te owoce, które nie tylko wam dadzą szczęście. To za waszym pośrednictwem trafią one dalej, pójdą w świat, niosąc dobre wibracje i pomnażając szczęście. I o to chodzi! Ósemka to liczba wiążąca się z bogactwem materialnym, autorytetem i władzą. Pisane zatem wam awanse w kontekście spraw zawodowych, podwyżki, prestiż i wzrost zaufania. Pamiętajcie tylko, by pilnować równowagi, aby działać zgodnie z zasadami, zgodnie z wewnętrznym kodem etycznym. W razie nieprawidłowości, oszustwa, rok dziewiątki może wszystko zburzyć i trzeba będzie zaczynać od nowa.

Pusty kurs Księżyca. według: Pusty bieg Księżyca 2024 – kalendarz online – Pro Astro Olga Gieraga – profesjonalny horoskop, astrologia praktyczna

MARZEC 2024

2.03.2024 8:47 – 2.03.2024 14:56
4.03.2024 16:40 – 4.03.2024 22:15
6.03.2024 20:35 – 7.03.2024 1:38
8.03.2024 19:55 – 9.03.2024 2:03
10.03.2024 20:45 – 11.03.2024 1:19
12.03.2024 12:08 – 13.03.2024 1:28
14.03.2024 23:29 – 15.03.2024 4:15
17.03.2024 5:43 – 17.03.2024 10:40
19.03.2024 19:52 – 19.03.2024 20:33
22.03.2024 7:34 – 22.03.2024 8:41
24.03.2024 16:49 – 24.03.2024 21:37
27.03.2024 0:09 – 27.03.2024 10:02
29.03.2024 16:40 – 29.03.2024 20:51

KWIECIEŃ 2024

1.04.2024 2:16 – 1.04.2024 6:05
3.04.2024 7:40 – 3.04.2024 11:08
5.04.2024 7:39 – 5.04.2024 13:12
7.04.2024 10:27 – 7.04.2024 13:25
9.04.2024 4:38 – 9.04.2024 13:23
11.04.2024 12:04 – 11.04.2024 14:58
13.04.2024 16:46 – 13.04.2024 19:45
16.04.2024 1:22 – 16.04.2024 4:24
18.04.2024 14:02 – 18.04.2024 16:10
21.04.2024 2:19 – 21.04.2024 5:08
23.04.2024 1:23 – 23.04.2024 17:20
26.04.2024 1:16 – 26.04.2024 3:37
28.04.2024 9:31 – 28.04.2024 11:37
30.04.2024 17:19 – 30.04.2024 17:19

MAJ 2024

2.05.2024 11:28 – 2.05.2024 20:51
4.05.2024 21:06 – 4.05.2024 22:40
6.05.2024 7:57 – 6.05.2024 23:42
8.05.2024 23:55 – 9.05.2024 1:20
11.05.2024 3:49 – 11.05.2024 5:13
13.05.2024 11:13 – 13.05.2024 12:36
15.05.2024 18:41 – 15.05.2024 23:33
18.05.2024 11:08 – 18.05.2024 12:22
19.05.2024 17:48 – 21.05.2024 0:34
23.05.2024 9:28 – 23.05.2024 10:24
25.05.2024 16:46 – 25.05.2024 17:36
27.05.2024 22:02 – 27.05.2024 22:44
29.05.2024 16:20 – 30.05.2024 2:32

CZERWIEC 2024

1.06.2024 4:54 – 1.06.2024 5:28
3.06.2024 0:03 – 3.06.2024 7:55
5.06.2024 10:09 – 5.06.2024 10:36
7.06.2024 14:16 – 7.06.2024 14:41
9.06.2024 21:05 – 9.06.2024 21:29
11.06.2024 21:16 – 12.06.2024 7:38
14.06.2024 19:53 – 14.06.2024 20:12
17.06.2024 8:05 – 17.06.2024 8:38
19.06.2024 18:19 – 19.06.2024 18:31
22.06.2024 0:58 – 22.06.2024 1:08
24.06.2024 5:05 – 24.06.2024 5:14
26.06.2024 0:30 – 26.06.2024 8:07
28.06.2024 10:45 – 28.06.2024 10:52
30.06.2024 6:56 – 30.06.2024 14:00

LIPIEC 2024

2.07.2024 17:43 – 2.07.2024 17:50
4.07.2024 22:44 – 4.07.2024 22:51
7.07.2024 5:47 – 7.07.2024 5:56
9.07.2024 8:04 – 9.07.2024 15:47
12.07.2024 3:55 – 12.07.2024 4:06
14.07.2024 0:49 – 14.07.2024 16:52
17.07.2024 3:10 – 17.07.2024 3:25
19.07.2024 9:58 – 19.07.2024 10:13
21.07.2024 13:26 – 21.07.2024 13:43
23.07.2024 11:58 – 23.07.2024 15:23
25.07.2024 16:31 – 25.07.2024 16:52
27.07.2024 0:15 – 27.07.2024 19:22
29.07.2024 22:59 – 29.07.2024 23:27

SIERPIEŃ 2024

1.08.2024 4:46 – 1.08.2024 5:19
3.08.2024 12:31 – 3.08.2024 13:09
5.08.2024 17:16 – 5.08.2024 23:16
8.08.2024 10:40 – 8.08.2024 11:31
9.08.2024 23:44 – 11.08.2024 0:34
13.08.2024 11:01 – 13.08.2024 12:00
15.08.2024 18:52 – 15.08.2024 19:51
17.08.2024 22:43 – 17.08.2024 23:44
19.08.2024 20:26 – 20.08.2024 0:51
21.08.2024 23:54 – 22.08.2024 1:01
23.08.2024 14:45 – 24.08.2024 2:00
26.08.2024 3:40 – 26.08.2024 5:04
28.08.2024 9:13 – 28.08.2024 10:47
30.08.2024 17:24 – 30.08.2024 19:09

WRZESIEŃ 2024

2.09.2024 2:25 – 2.09.2024 5:48
4.09.2024 18:06 – 4.09.2024 18:11
7.09.2024 7:08 – 7.09.2024 7:18
9.09.2024 19:11 – 9.09.2024 19:25
12.09.2024 2:20 – 12.09.2024 4:37
14.09.2024 9:35 – 14.09.2024 9:53
16.09.2024 7:05 – 16.09.2024 11:39
18.09.2024 11:02 – 18.09.2024 11:24
20.09.2024 10:38 – 20.09.2024 11:02
22.09.2024 12:14 – 22.09.2024 12:24
24.09.2024 13:59 – 24.09.2024 16:50
27.09.2024 0:12 – 27.09.2024 0:47
29.09.2024 5:36 – 29.09.2024 11:41

PAŹDZIERNIK 2024

1.10.2024 23:39 – 2.10.2024 0:19
4.10.2024 12:40 – 4.10.2024 13:22
7.10.2024 0:52 – 7.10.2024 1:34
9.10.2024 7:54 – 9.10.2024 11:38
11.10.2024 17:53 – 11.10.2024 18:31
13.10.2024 16:11 – 13.10.2024 21:55
15.10.2024 22:00 – 15.10.2024 22:34
17.10.2024 21:25 – 17.10.2024 21:59
19.10.2024 21:33 – 19.10.2024 22:07
21.10.2024 23:00 – 22.10.2024 0:49
24.10.2024 6:47 – 24.10.2024 7:24
26.10.2024 10:03 – 26.10.2024 17:47
29.10.2024 4:54 – 29.10.2024 5:29
31.10.2024 17:57 – 31.10.2024 18:29

LISTOPAD 2024

3.11.2024 5:51 – 3.11.2024 6:19
5.11.2024 11:23 – 5.11.2024 16:17
7.11.2024 23:37 – 7.11.2024 23:57
10.11.2024 1:23 – 10.11.2024 5:00
12.11.2024 7:13 – 12.11.2024 7:25
14.11.2024 7:50 – 14.11.2024 7:59
16.11.2024 8:02 – 16.11.2024 8:08
18.11.2024 5:09 – 18.11.2024 9:50
20.11.2024 12:20 – 20.11.2024 14:51
22.11.2024 14:16 – 23.11.2024 0:01
25.11.2024 6:35 – 25.11.2024 12:19
27.11.2024 10:14 – 28.11.2024 1:20
30.11.2024 7:19 – 30.11.2024 12:53

GRUDZIEŃ 2024

2.12.2024 16:47 – 2.12.2024 22:09
5.12.2024 0:34 – 5.12.2024 5:21
7.12.2024 1:01 – 7.12.2024 10:49
9.12.2024 9:44 – 9.12.2024 14:37
10.12.2024 23:13 – 11.12.2024 16:55
13.12.2024 13:39 – 13.12.2024 18:21
15.12.2024 15:32 – 15.12.2024 20:21
17.12.2024 19:33 – 18.12.2024 0:39
20.12.2024 6:19 – 20.12.2024 8:37
22.12.2024 14:28 – 22.12.2024 20:07
24.12.2024 11:44 – 25.12.2024 9:06
27.12.2024 15:24 – 27.12.2024 20:46
30.12.2024 0:34 – 30.12.2024 5:37

2 thoughts on “Rok numerologiczny

  1. Nie mogę sobie wyobrazić lepszego miejsca do odwiedzenia w sieci – ten blog to prawdziwa skarbnica wiedzy i inspiracji, gdzie każdy artykuł przynosi nowe spojrzenie na tematy, które mnie interesują, i zachęca do refleksji nad nimi, co sprawia, że codziennie wracam tu z jeszcze większym zaciekawieniem i oczekiwaniem na kolejne wpisy!

  2. Nie mogę się oprzeć podziwianiu bogactwa detali i dokładności, z jaką omawiane są poszczególne aspekty tematu. To niczym głęboka podróż przez skomplikowany krajobraz wiedzy, prowadzona z wirtuozerią.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *