Wróżba dla Polski 2024r

HOROSKOP DLA POLSKI NA 2024

…..,,Podręcznik wojownika światła (port. O manual do guerreiro da luz) – zbiór przypowieści Paulo Coelho z 1997 roku. Tłumaczenie – Basia Stępień.

Dla wojownika nie ma miłości niemożliwej do spełnienia. Ani milczenie, ani obojętność, ani odrzucenie nie są w stanie go onieśmielić. Wie, że pod lodowatym pancerzem, za którym czasem kryją się ludzie, bije gorące serce. Dlatego wojownik podejmuje większe niż inni ryzyko. Bez wytchnienia szuka miłości, nawet za cenę wielu „nie”, licznych powrotów na tarczy i dojmującego poczucia odrzucenia duszy i ciała. Wojownik nie daje się łatwo zastraszyć, kiedy poszukuje tego, co mu niezbędne do życia. Wie, że bez miłości jest niczym.

Każdy wojownik światła bał się kiedyś podjąć walkę.
Każdy wojownik światła zdradził i skłamał w przeszłości.
Każdy wojownik światła utracił choć raz wiarę w przyszłość.
Każdy wojownik światła cierpiał z powodu spraw, które nie były tego warte.
Każdy wojownik światła wątpił w to, że jest wojownikiem światła.
Każdy wojownik światła zaniedbywał swoje duchowe zobowiązania.
Każdy wojownik światła mówił „tak”, kiedy chciał powiedzieć „nie”.
Każdy wojownik światła zranił kogoś, kogo kochał.
I dlatego jest wojownikiem światła.
Bowiem doświadczył tego wszystkiego i nie utracił nadziei, że stanie się lepszym człowiekiem. ……” Paulo Coelho cytat.

Jak zwykle jestem trochę spóźniona ale właściwe oprócz ,,harcowników’ sejmowych, dętych fraz nadętych polityków nic specjalnego się nie dzieje, zatem moje opóźnienie nic wszak nie znaczy. Jak zwykle starałam się zapoznać z analizą naszych najsłynniejszych jasnowidzów czarno widzących oraz innych wróżbitów. O dziwo media jak dotąd brzemienne złymi wieściami od tych ,,co widzą przyszłość” zamilkły albo i też ja ( pomimo dobrych okularów) coś jednak przegapiłam.

Ostatni rok według mojej przepowiedni nie przyniósł wojen, klęsk, wybuchów atomowych itp., czym z wielką starannością karmiły nas wszystkie media w naszym kraju. I znowu moje na wierzchu i raczej nie o to chodzi, bo to świadczyłoby o moim rozdętym ego ale podsumowaniem, że jednak jak zwykle skończyło się zwykłym -,,strachy na lachy’.

Wszystkie przepowiedni dla Polski są pod obecnym artykułem i można się z nimi zapoznać.

Tymczasem jak zwykle ułożyłam rozkład Piramidka, sygnowany kartami Tarota Bajkowego, namalowanego przez Irenę Triszkową, Praga 2005 .

I cóż my tu mamy?

Podstawa: Karta 10 Buław, Zmartwychwstanie i Umiarkowanie.

Jak zwykle nowa władza chce ,,zaskoczyć” społeczeństwo nowymi porządkami i w niektórych ministerstwach wióry poleciały, aż furczało, a ,,porządki” trwają nadal… Nowa miotła zabrała się także za ,,porządkowanie ’ telewizji i innych łakomych kąsków gospodarczych.

Osobiście nie widzę w tym żadnych innowacji, po prostu wymiana osobników przy korytach, co było -jest i będzie, zatem ekscytować się raczej nie ma czym.

Karta Zmartwychwstanie, którą uwielbiam raczej nie sugeruje zmartwychwstania Polski ale na pewno zostaną reaktywowane pewne układy, które dotąd stały na bocznicy lub ukrywały się w cieniu. Niektórzy zostaną przesunięci, niektórzy dojdą do jeszcze wyższych stanowisk i tak oto ośmioletnie oczekiwanie przy wtórze spokojnego ,,poszczekiwania”, opłaciło się i jest super!

Podstawa kończy się kartą Umiarkowania, która jest bardzo nudną energią i dla wróżącego nie wnosi nic. Ot po prostu jak było, tak będzie, przy wtórze trąb i fanfar co prawda, ale wielkich zmian nie widać. Nie muszą się zatem obawiać beneficjenci zasiłków wszelkiego rodzaju, gdyż zostaną one raczej rozszerzone i powiększone. A co tam? Rząd, który więcej daje, więcej ma dla siebie.

Rada to drugi poziom piramidki i pojawia się tutaj karta 10 mieczy oraz Paź mieczy.

Prawdopodobnie Polacy mogą znowu być straszeni jakimiś niezwykłymi wydarzeniami w rodzaju zarzewia wojny domowej, czy tez lokalnych zamieszek może ataków terrorystycznych ale nie obawiajcie się niczego. Wszystko okaże się zmyłką, zwykłym puszczaniem pary w gwizdek. A po co to wszystko? A po to aby społeczeństwo nie usnęło za bardzo, aby nie zatopiło się w swoim nadmiernym konsumpcjonizmie, co bardzo służy władcom Polski. Dlatego to łaskotanie będzie raczej spokojne i mało efektywne, bo dobrze zaopatrzone markety wszelakiego rodzaju, to ponoć klucz do sukcesu i raczej nie naszego. Zatem rada kart dla Polaków: nie pozwolić się uwieść strachowi. Na pocieszenie dodam, że materialnie nasze społeczeństwo raczej zyska, niż straci.

Wynik- trzeci poziom piramidki. Wieńczy ją karta Wędrowiec ale musiałam dołożyć inne karty, aby rozwinąć myśl, która pojawiła się podczas tego rozkładu. Otóż Wędrowiec mówi o nowym początku ale nie zawsze, bo w wersji negatywnej ostrzega przed głupim postępowaniem. Tym razem wędrowiec ostrzega przed zamydlaniem nam oczu.

Dołożona karta 6 buław sygnifikuje bajkę ,,król jest nagi” a druga karta przedstawia Króla Denarów. Często piszę o tych ,,niezwykłych, niewidzialnych tajemnych siłach ’. Tutaj dokładnie pojawia się scenariusz dwóch z nich. Jedna chcąca ograbić nasz kraj, a tym samym nas Polaków, dmąca w złote trąby i obiecująca ,,gruszki na wierzbie” i druga może i taka sama ale bardziej sprawiedliwa i z ludzką twarzą, przy której być może będzie nam bezpieczniej. Na podstawie tego rozkładu sugeruję, że ten rok powinien rozwinąć świadomość społeczeństwa ale każdy z nas zadba o to we własnym zakresie. I jak to będzie moi kochani?

Ja jako nadal nie wyleczona optymistka napiszę – będzie dobrze. Do naszych zadań jako ludzi, jako społeczeństwa będzie nie poddawanie się strachom, emocjom i oszukańczym wizjom. Niekoniecznie media przekazują całą prawdę, są to zaledwie małe ziarenka. Niemniej jednak zbierając ziarenko do ziarnka można zbudować całkiem solidny wizerunek, powiedzmy Prawdy. Nie będę rozwodzić się na jej temat, bo niby mądrzy powiedzą, że jakaś tam prawda jest a przeważnie to gówno- prawda. No cóż, jaka by ona nie była, zdobyta jednak samodzielnie pod wpływem przemyśleń i obserwacji na pewno zaowocuje lepiej niż przyjęcie gotowej, sto razy ,,przeżutej” medialnej papki. Niekoniecznie każdy od razu musi stać się Wojownikiem Światła. Koniecznością jednak stanie się samodzielne myślenie. A z czasem nadejdzie chęć, by jednak nim zostać …..

Z najlepszymi życzeniami w Nowym 2024 roku wasza Ella

HOROSKOP NA 2023 R

Cytat z ,,Diuny”

,,…Oto błędne przekonanie władzy: działać skutecznie można tylko w ograniczonym wszechświecie, w którym wszystko jest stałe. Ale podstawową nauką jakiej udziela nam nasz relatywistyczny wszechświat, jest to, że wszystko się zmienia. Każda władza musi kiedyś ulec potężniejszej, nauczkę tę dał Sar dau karanon Paul na równinie pod arrakin. Jego potomkowie muszą jeszcze odrobić te lekcję. Kaznodzieja w Arrakin…..”

Ten cytat poprzedza moje horoskopy nie bez kozery, o czym będziecie się mogli przekonać, o ile tylko będzie wam się chciało…..

Mój, a właściwie wszystkie moje horoskopy cieszą się ogromnym powodzeniem i prawie 100% skutecznością przepowiedni. U dołu, pod obecnym horoskopem na 2023 r znajdziecie horoskop dotyczący 2022 i w zasadzie przyznacie rację, ze jest jak najbardziej prawdziwy. Odnosząc się do przepowiedni znanych CZARNOWIDZÓW, przyznacie rację, ze stoi ona po mojej, a tym samym po naszej, wszystkich dobrych Polaków stronie.

HOROSKOP DLA POLSKI NA 2023 R

Moi kochani staram się nie pokazywać swojej złośliwości i nie osądzać, bo zgodnie z zasadą Kosmosu, co wysyłasz to dostajesz. Niemniej jednak w tym momencie będę złośliwa. Dzisiaj wieczorem, przed napisaniem horoskopu wpadła mi w oczy przepowiednia dla Polski na rok 2022 sygnowana podpisem wróżbity M. Dosyć, ze pisałam już o ,,wywodach i sugestiach” znanego Czarnowidza, to niestety ta dzisiaj przeze mnie przeczytana pomimo innego autora, niczym w swoim czarnowidztwie nie różniła się od poprzedniego…Zresztą Czarnowidz ,,przygotował” już na 2023 r nowego ,,straszaka” na nas i …….Eh….szkoda gadać….

No chyba, że nasi rodacy widzą szklankę do połowy pustą, a ja odwrotnie, zatem albo nie nadaję na obecnych falach albo co gorsza, nie nadążam za rzeczywistością.

Niemniej jednak żadnych tragedii w zeszłym roku nie zauważyłam, poza pozorowanym niby upadkiem ,,bomby”, która to ,,bomba” de facto bardziej była bombą medialną, aniżeli rzeczywistą. Ograniczenia swobód Polaków, też jakoś nie zauważyłam, no chyba, ze weźmiemy pod uwagę pojedyncze osobniki prowadzące swoje auta np. pod wpływem napojów wysokoprocentowych i tych wszystkich, którzy na jakieś tam ograniczenia swoich swobód zasłużyli….

Reasumując rok 2022 odbył się w zgodzie z opisem mojej prognozy, wykonanej pod koniec 2021 roku.

Obecnie trochę jestem spóźniona ale póki co nic specjalnego raczej się nie dzieje, a zwyczajowe przepychanki polityczne były, są i będą, zatem do wielkich atrakcji raczej ich nie zaliczam.

Dla naszej Polski zrobiłam dwa rozkłady swoimi autorskimi kartami.

Pierwszy piramidka, ogólny.

Rozkład Piramidka

Przyjrzyjcie się kartom i podążajcie za moim opisem.

Podstawa – Wybór, Strach, Zmiany. W mojej interpretacji wygląda to następująco. Polska nadal niby ,,panienka” do wzięcia ale strach ją brać, a ten, kto ją już posiada boi się jej oddania komuś innemu, zatem konieczne zmiany.

Zmiany mogą być trudne dla ,,władców” (piszę o siłach tych niewidzialnych, tajemnych), dlatego jako rada pojawia się karta Zakłopotanie i Chciwość.

Prawdopodobnie ktoś tę naszą Polskę chciałby i przehandlować ale z jednej strony szkoda, z drugiej obawa, że to jeszcze nie jest odpowiednia pora.

U szczytu jako wynik karta Uczciwość i Wątpliwości. Oczywiście nie jestem na tyle naiwna, by myśleć o uczciwości polityków lub naszych tzw niewidzialnych ,,zarządców” , zatem sugeruję, ze w tym roku powinno być w miarę spokojnie, stabilnie, gdyż plany wobec naszego kraju wymagają zmian lub odczekania na ich wprowadzenie, które w jakimś stopniu mogą nami ( raczej i nie tylko Polakami) wstrząsnąć. Decyzji odnośnie ich wprowadzenia lub inauguracji spodziewam się raczej na początku 2024 r. Mam nadzieję, ze będą to zmiany dobre.

Ułożyłam też i drugi rozkład, który być może bardziej rozwikła poprzedni.

Rozkład partnerski Polska, a Świat i co pomiędzy.

Polska po lewej stronie, Świat po prawej, w środku wynik.

Polska i Polacy nie czują się dobrze w obecnej sytuacji, uważają, ze jest źle, czują się poniżeni, być może zazdroszczą innym krajom. Obecnie dużo gadania, z którego nic nie wynika, bo co może wyjść ze zwykłego plotkowania i tego w naszych domach, tego medialnego i tego w politycznych kręgach…. Świat za to dobrze myśli o Polsce, nawet serce Świata jest otwarte w najlepszym słowa tego znaczeniu, aż dziw doprawdy.

U podstawy karta mówiąca o zmianie planów Świata wobec nas lub przynajmniej chęci ich weryfikacji. Światem określam zamiary, plany sił mających wpływ na przyszłość naszego kraju i nas Polaków. O dziwo te siły póki co nie mają złych zamiarów ale kochani nie czarujmy się, chodzi po prostu o kasę. Nie będę dywagować głębiej, gdyż czytający mój horoskop mogą nie do końca rozumieć moje wywody, po prostu ja widzę dokładnie jakie mechanizmy rządzą światem, przy czym nasza Polska jest malutką częścią tego wielkiego układu.

Reasumując coś lub ktoś ( póki co) chroni nasz kraj i ten rok powinien być jeszcze dla nas w miarę spokojny. Co w przyszłym, nie przesądzajmy, niechaj dopełni się najpierw jedno. Ja osobiście jestem dobrej myśli.

Dziękuję wszystkim czytającym i życzę wszystkiego najlepszego w tym 2023 roku. Ella Selena 11 stycznia 2023 r

HOROSKOP DLA POLSKI NA 2022 ROK.

Rok 2021 skończy się za kilka godzin….

zatem lekkim krokiem wchodzimy w przestrzeń 2022. Kończymy kolejny zakręcik historii i już pojawiają się rozliczne scenariusze na przyszłość. Zapoznałam się i ja z kilkoma wypowiedziami osób bardzo sławnych i tych trochę mniej sławnych z kręgu jasnowidzów i wróżbitów…..

Od razu skonstatowałam, że jasnowidze (jako grupa zawodowa) jakoś poznikali z przestrzeni medialnej, a w to miejsce pojawili się radykalni czarnowidze. No cóż….niechaj i tak będzie. W końcu przez wiele lat w setkach swoich przekazów zaznaczałam, że wszystko jest płynne i dialektyczne. Dotyczy to więc także osób zajmujących się dywinacją w szerokim znaczeniu tego słowa. Reasumując, w powszechnym przekazie płynącym od przedstawicieli mojej branży, los Polski jest straszliwy: grożą nam klęski wszelkiego rodzaju (łącznie z wojną kinetyczną – bo statyczną już mamy) i ogólnie zapowiada się tragicznie.

Ponieważ tam gdzie konie kują – tam i żaba swoje łapy podkłada – postanowiłam dzisiaj położyć karty dla Polski na rok 2022 i sprawdzić, co dla Polski los gotuje. Tym razem posłużyłam się rozkładałem Piramidka, który rozumiem i potrafię interpretować. Użyłam talię Tarot Bajkowy, malowany przez Irenę Triszkową, Praga 2005

Podstawa – karta Świat, 9 mieczy i As Mieczy.

Polska jest zatruwana na różne sposoby : płyną złe wieści ze świata, zdezorganizowano nam życie społeczne, rodzinne, zawodowe…. w obiegu są substancje o nieznanym działaniu potocznie zwane ,,,lekarstwami”. Zatruto nam do końca żywność, wodę i powietrze. Ludzi podzielono na lepszych i gorszych, odebrano wiarę, prawdę, godność i uczciwość. Każdego dnia sączy się w nas fałszywe wiadomości. Wszystkie straszne i odbierające resztki nadziei. ,,Specjaliści” od zarządzania nastrojami licytują się nieomal jak przekupki : „u mnie straszniej !”, „ludzie, przegląd najgorszych wiadomości tylko u mnie !”……. Niestety, niewielu z nas (między innymi ja, niepoprawna optymistka) dostrzegamy jednak niewidzialne jeszcze działania sił, które walczą ze złem. Zapytacie jakie to siły? Nie wiem, mogę jedynie domniemywać. Jesteśmy nieświadomi wielu spraw. Mam wrażenie ze Ministerstwo Prawdy jednak funkcjonuje i to nawet skuteczniej jak opisał Orwell. Moje karty żadną miarą nie sugerują, że nastąpi zbieg dramatycznych, a nawet tragicznych zdarzeń. na miarę Armagedonu. Co prawda lekko nie jest…..

Rada kart Dwójka Kielichów i Rydwan.

Karty wskazują jednak wyjście. Wbrew zdrowemu rozsądkowi Polska obroni się wchodząc w bardzo korzystną relację polityczną, co pozwoli zakończyć czas prezentowania się jako ,,panienka do wzięcia”. A w krótce uda się wyzwolić z krępującego gorsetu, założonego nam wiele lat wcześniej.

Wynik karta Książę Kielichów

O ile znacie bajkę pod tytułem ,,Zaczarowany koń”, to odpowiedź już na ustach i do tego nader optymistyczna ! Przed nami spektakularne rozwiązania, wręcz magiczne – bo póki co w szczegółach nie do ogarnięcia. Moi kochani ! dostrzegam tylko skutek: dzięki niesłychanemu zbiegowi okoliczności zostaniemy przeniesieni ponad całym oceanem zagrożeń (nawet dla istnienia Państwa) i dana nam będzie kolejna szansa. Co z nią zrobimy – zależy wyłącznie od świadomości Polaków. To będzie rok prawdy i jeśli w prawdzie nie staniesz, pokażesz wszem i wobec swą nikczemną twarz. – Niechaj tak się stanie.

Napisała Ella Selena grudzień, 2021

5 thoughts on “Wróżba dla Polski 2024r

  1. Pani Ello, jestem w szoku!!!!naprawdę. To co napisała Agnieszka w zeszłym roku do mnie wreszcie dotarło. Tak, wierzę w świadomych i wierzę oni działają! dziękuję Pani Ello, a dla reszty uznanie, że są i myślą! Hania z Białegostoku

  2. pani Ello,
    lubię horoskopy ale tych ,,straszących” to już mam dosyć! I tak będzie co ma być. Dobrze, ze pani chociaż nie straszy. Alinka

  3. Dziękuję Agnieszko, 
    Tak faktycznie nawet wielu ,,tych świadomych” nie potrzeba, gdyż oni dysponują potężną mocą energetyczną i potrafią stworzyć bardzo silne wiązania, pod wpływem których, ta nieszczęsna i podła energia lucyferiańska załamie się z wielkim hukiem. Wiem, że będzie dobrze! Pozdrawiam serdecznie Ella

  4. Pani Elleno wysyłam wdzięczność za przekaz dla Polski. Mam wiarę, że jeszcze wielu ludzi pozostało w uśpieniu ,ale świadomi działają i nic tego nie powstrzyma .Pozdrawiam serdecznie Agnieszka Szczecin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *