Astrologia-horoskop.

Moi kochani, dzisiaj prezentuję horoskop roczny na podstawie mandali astrologiczne, sporządzonej przeze mnie, używanej jak dotąd przez moich znajomych wróżbitów. Horoskop rozpoczynam wstępną analizą numerologiczną, dalej posiłkuję się cyklem Jowisza i rozpoczynam opis życia lub analizę przyszłości, poczynając od pierwszego domu horoskopu. Całość powinna zmieścić się w około 10 stron A4. Na razie zamieszczam tylko horoskop tarotowy, astrologiczny na razie nie opublikowany, ze względu na trudną terminologią, ale jak wspomniałam całość bardzo obszerna. Ostatni horoskop miał prawie 16 stron A4. A oto II część horoskopu sporządzonego klientce na 2024 rok horoskop postawiony kartami tarota na mandali astrologicznej, stworzonej i wydanej przez moje wydawnictwo. Przeczytajcie uważnie.

Układ astrologiczny, według mojego opracowania służy jako podstawa do tworzenia horoskopu tarotowego. Czas może być indywidualnie dobrany do osoby pytającej. Dzień, miesiąc, kwartał, rok, dwa lata…

Opracowałam horoskop roczny poczynając od stycznia 2024 do stycznia 2025.

Zastosowałam tarot bajkowy, który zapewne znasz już z opisów. Ten horoskop możesz traktować jako rozszerzenie lub uzupełnienie opisu astrologicznego.

I dom horoskopu.

Opisuje osobę jej wygląd, nawet styl ubierania się, figurę w danym momencie życia, także jak widzą Ciebie inni ludzie, jak kształtuje się psychika, aktywność życiowa, energia…

Z tali wypadła karta Diabła, musiałam dołożyć drugą kartę aby upewnić się, co mówi pierwsza.

Karta Diabeł nie jest najbardziej pozytywną w tym układzie ale ja jak zwykle trochę po swojemu. Od razu wpadła mi do głowy myśl, ze będziesz w tym roku bardzo energetyczna, żywiołowa. Możesz tę energię skanalizować na gimnastykę, taniec, zabawę, jogę, gdyż w przeciwnym razie staniesz się nadmiernie apodyktyczna i wymagająca. Potwierdza to bajka o Rybaku i złotej rybce. Diabeł zawsze ostrzega aby nasze marzenia nie weszły w sferę żądz, bo to już energia diabelska. Niemniej jednak muszę Ciebie pocieszyć, ze otoczenie postrzega Cię jako osobę bardzo energiczną, wyraźnie zarysowaną i tutaj powiedzenie – gdzie diabeł nie może to babę pośle…jak najbardziej ciebie dotyczy. Otoczenie może jednak postrzegać Cię jako osobę zbyt wymagającą i być może nie posiadającą energii błogosławieństwa, podziękowania za wszystko co Los Ci dał i co sama stworzyłaś. Masz czas, całego 2024 roku aby się do tego wizerunku ustosunkować.

II dom,

Moje finanse, jak zarabiam pieniądze, stan posiadania, moje talenty, wrażliwość, uczucia, jak radzę sobie w egzystencji, moje wartości.

Pokazała się 9 mieczy bajka o małej syrence, dlatego musiałam dołożyć drugą kartę aby bardziej wejść w głąb kanału merkurycznego.

Otóż mała syrenka to Ty w przeszłości, może jeszcze i wczoraj…Osoba mająca wiele talentów ale z neptuniczną bańką mydlaną na oczach podążająca w jakieś dziwne oszukańcze rewiry, we władaniu oszukańczych osób. Tymczasem jakimś sumptem oraz za przyczyną dobrego rozwoju duchowego wyrosłaś z małej, głupiutkiej syrenki i stałaś się Magiem. Wiesz doskonale i będzie to się działo w 2024 roku, ze możesz wpływać na swoją rzeczywistość materialną, uczuciową, zdrowotną w jak najszerszym słowa tego znaczeniu. Prawdopodobnie staniesz się mniej emocjonalna ( wrażliwa nadal ale i ogarnięta) zapanujesz nad swoimi uczuciami oraz docenisz wreszcie siebie!

III dom

Jak się komunikuję z otoczeniem, nauka, kontakty z kolegami….

Karta przedstawiająca bajkę o księżniczce, co nie chciała pocałować żaby! No i wyszło szydło z wora- karma Cię dopadła. Pamiętasz tego swojego dyrektora z poprzedniej nowej pracy, zapomniałam imienia. Pojawi się taki ktoś jak on albo ( oj nie daj Bożę) on we własnej osobie. No cóż, chcesz iść dalej po domach horoskopu, żabę musisz całować. Dlatego mam nadzieję, ze sygnalizowana przez dom I ENERGIA BŁOGOSŁAWIEŃSTWA musi zostać uruchomiona. Właściwie to dzięki jego wredocie zdobywasz nowe doświadczenia i maszerujesz dalej.

A tak normalnie, to karta sygnalizuje, ze w 2024 roku mogą pojawić się także osoby niezbyt przyjazne lub wydające się takimi i do Ciebie należeć będzie naprawa sytuacji lub przynajmniej udawanie, ze Ciebie to nie dotyczy.

IV dom

Bardzo ważny, bo jest to dom rodzinny oraz dom obecny, który tworzysz. Poczucie więzi z rodziną, cierpliwość, logika, rozsadek…

I tutaj dosłownie jak po sznureczku rozwija się opowieść, ze dzięki zrozumieniu karty Diabła, ustosunkowaniu się do otoczenia ( tak, poradzisz sobie z takimi jak były pan dyrektor, zjesz ich na śniadanie) pojawia się królowa kielichów, bajka mówi o oczekiwaniu na dobrego człowieka, wieści o dobrych uczuciach, miłości, zrozumieniu dzięki cierpliwości i poznaniu własnej osoby.

Tak, w tym roku w Twoim domu zagości szczęście, radość, będziesz cieszyła się ze swoich dokonać tychże materialnych ale nade wszystko tych ulotnych, uczuciowych. Będą także kontakty z dobrymi kobietami. Być może gdzieś tam w oddali dzwonią już dzwony weselne. Dziwne ale w kontekście horoskopu astrologicznego tutaj występuje Twoja mama. Ona była królową kielichów ale pogubiła się i zgubiła coś, co miała dane jako dar. Ty już tego nie powtórzysz, bo musisz przerwać karmę rodzinną, chociażby w intencji córek….

V dom,

Generalnie jest to dom dzieci ale ja skupię się na Twojej twórczości, czyli zmysłach, rozkoszy, partnerstwie z dziećmi i ogólnie wszystkimi osobami, których dotyczy dom IV. Zatem Karta 6 mieczy i dołożona doń 10 kielichów potwierdzają, ze dopłyniesz do brzegu, co prawda łódź mocno pokiereszowana i nabrana już wodą ale jeszcze sprawna. Wylądujesz w puchu, czyli szczęściu domowym, rodzinnym. Być może pojawi się zapowiedź nowego członka rodziny. Jednym słowem – SIELANKA!

VI dom,

Narzędzia pracy, pracownicy, ja jako organizator pracy, jakim jestem pracownikiem, moje potrzeby.

As Buław i bajka o Jasiu, który wspiął się po łodydze fasoli do piękniejszego świata – wystarczy.

Czujesz się wciąż mała ale podskórnie wiesz, ze dysponujesz już takimi narzędziami i talentami, ze bez trudu wejdziesz na wyższy poziom. Los daje to możliwości, Ty rozwinęłaś wewnętrzne talenty i uzbroiłaś je w MOC. Może jeszcze nie określiłaś dokładnie czego pragniesz i jak ma wyglądać przyszłość zawodowa ale za rogiem życia czai się DOBRA NIESPODZIANKA. Zobaczymy dalej, domy podpowiedzą o co chodzi.

VII dom,

Trudny, tajemniczy, ludzie boją się jego zawartości, astrologów pogania ciekawość…

Mój partner, mąż, żona, obowiązki, współpraca, jawni wspólnicy i wrogowie. Karta Słońce i Wisielec

To dobrze i źle. Ktoś zostanie zawieszony, może zabraknąć tej osoby w Twoim życiu, słońce to energia męska, chodzi zatem o mężczyznę, to wiadomość niedobra, może się jednak ni sprawdzi. Dobra, to taka, że wrogowie zostaną wyeliminowani z Twojego otoczeniu i zapewne postąpisz zgodnie z radami domu I, II, III i IV. Dobrą nowiną będzie ta, mówiąca o pozbyciu się złudzeń. W tym roku definitywnie wyjdziesz z zamydleń fundowanych przez Neptuna i o to chodzi! Czasem lepsza, zła prawda, niż dobre i nic nie znaczące złudzenia.

VIII dom,

Także wspaniały dla ciekawskich astrologów a dla osób, których on dotyczy może oznaczać konkretne zmiany w życiu. Takie niespodzianki, ,,z przytupem”.

To dom sexu, kontaktów ukrytych, tajemnic, spadków, obsesji, mistyki, transakcji kredytowych.

Karta mocy i przepiękna bajka o pięknej i bestii, mówi wszystko.

Ten dom będzie w tym roku dla Ciebie ,,bułką z masłem” opanujesz go perfekcyjnie.

Możliwe, że zdobędziesz uznanie swojego męża, kredyty, wpadki ominą Ciebie szerokim łukiem. Tajemnice zostaną odkryte. Możliwy także jakiś spadek. Powracając do domu I, może to dotyczyć także odrodzenia stosunków seksualnych w jak najlepszym słowa tego znaczeniu. A dalej ciagnąc watek, widzę Ciebie jako osobę, której ubyło trochę kilogramów. Wczytaj się w horoskop astrologiczny, a zrozumiesz wszystko.

IX dom,

To dom współpracy oraz kontaktów zagranicznych, ja zawsze jednak stawiam na samoświadomość, bo tejże ten dom dotyczy, gdyż jestem ciekawa, jak rozwija się duchowo ta istota, której wróżę.

Król Kielichów. Chcesz- masz! Otrzymasz dar miłości i czułości, a to znak, ze zmieniłaś się. Teraz jesteś łabędziem.

A schodząc na ziemię, ktoś zaoferuje Tobie coś bardzo ważnego, propozycja w kontekście współpracy z zagranicą lub firmą zagraniczną. Przyjmiesz ten dar i będziesz naprawdę szczęśliwa.

X dom

Kariera, ambicje, rozwój kariery, sukcesy zawodowe.

Ten dom jest w mojej ocenie trochę kontrowersyjny, bo często z układu planet można wyczytać przerost EGO, a to już niedobrze. Może być upadek z bardzo wysokiego konia. Może boleć!

Karta 7 kielichów i stosowna do niej bajka powiadają, ze ktoś uważnie się Tobie przygląda i ma plany zawodowe wobec Ciebie. Pisane Tobie dobre kontakty z ludźmi na wysokim poziomie, co zaowocuje zmianą losu na lepsze. Nadal w trendzie wzrastającym ROZWOJU DUCHOWEGO.

XI dom

według mnie trochę nudny ale dotyczy przyjaciół ideowych ( nie mylić z tymi od pogaduszek przy kawie) Rozwijanie relacji międzyludzkich….

2 kielichów, negatywna i 10 kielichów pozytywna.

Zatem żaba została pocałowana! Propozycja współpracy, nowej pracy, powrót przeszłości. Król wyciągnie swoją ukochaną z kurnika. Ktoś Cię zechce podkupić! Ni rozumiem do końca ale czas przyniesie dobre odpowiedzi.

XII dom

Odosobnienie, paranoje, ukrywanie, zamydlanie, oszustwa, więzienie, domy opieki społecznej, teściowa

Król mieczy, zostaniesz odcięta od złych energii, złych ludzi a nade wszystko swoich strachów i lęków.

Karta kończąca rozkład, wybrana z talii po raz drugi Król Mieczy.

Zaleca ostrożność w jakichkolwiek kontaktach z wysoko postawionymi mężczyznami. O ile będziesz słuchać, wszystko wyjdzie Tobie na dobre. Nie zalecam tzw ,,podkładania się” ale wyważonej oceny i respektowania przeciwnika, gdyż może okazać się niebezpieczny ale także szczodrobliwy i usłużny. Wraca dom z ,,całowaniem żaby” .

Życzę szczęśliwego NOWEGO 2024 ROKU, spokojnego w emocjach ale szczodrobliwego w drach od losu.

Pozdrawiam serdecznie Ella