OFERTA

 

list-mailKontakt poprzez maila do : wrozkaella@wp.pl

Przykłady znajdziecie poniżej przewijając stronę

PRAWDZIWA HISTORIA,TA Z RODZAJU ,,CUDOWNYCH” JESTEM BARDZO SZCZĘŚLIWA,MOGĄC JĄ WAM PRZEDSTAWIĆ.   TO NIE NALEŻY DO ,,PRZYKŁADÓW” TYLKO DO TYCH SPEŁNIAJĄCYCH SIĘ WRÓŻB Z RODZAJU BAJKOWYCH.

Pani Ellu!!

Piszę teraz po dość długim czasie, który minął od naszego pierwszego kontaktu mailowego. Prosiłam wtedy Panią o pomoc, ale właściwie napisałam, za bardzo nie wierząc po co piszę i dlaczego, później o wszystkim zapomniałam. Po prostu nie wierzyłam Pani,jestem pielęgniarką i wiem ze z padaczki się nie wychodzi. Jednak stał się cud, no chyba cud aniołów!!! Pani Ellu, choroba cofnęła się! Jestem po prostu zszokowana i szczęśliwa i nie wiem już co mam robić, tak bardzo się cieszę. Ja i Oliwia jesteśmy po badaniach w klinice. Oliwia nie miała już od prawie dwóch miesięcy żadnych, ale to żadnych objawów. Lekarze mówią, ze jest dobrze i nie wiedzą, czy one powrócą, czy nie, ale stawiają dobre prognozy, bo dają dużo nadziei na to, ze epilepsja cofnęła się na zawsze. Pozdrawiam Panią i niechaj Anioły mają Panią w opiece. Wdzięczna Antonina M.

mail odpowiadający na jedno pytanie z krótkim  omówieniem kosztuje 35 zł

oto przykład

Kochana Wróżko!

Od pół roku spotykałam się z Mariuszem ( urodzony….). Teraz od miesiąca nie ma od niego żadnych wiadomości. Co się dzieje, czy to już koniec? proszę o szczerą odpowiedz. Helena Moja data (……) .

Moja Droga

Pomimo wydawałoby się miłego początku, zamanifestowały się problemy, których być może wcześniej nie przewidziałaś. Początkowo Mariusz odebrał cię jako kobietę pragnącą wolnego związku. Możliwe, że sama sugerowałaś ten typ relacji. Taką wersję potwierdza twoja data urodzenia: radosna, wesoła, niezobowiązująca, sympatyczna kobieta szukająca rozrywki. Jednak z dalszej analizy wynika, że jesteś osobą pragnącą stworzyć trwały związek. Twoje oczekiwania – chcę mieć wiernego, czułego partnera, na co dzień. Tymczasem Mariusz nie dość, że jest osobą towarzyską i skłonną do zabawy, to w mojej analizie jawi się jako osoba pragnąca wolności i unikająca trwałego związku. Prawdopodobnie, że ostatnio wspominałaś mu o stworzeniu stałego, nie tylko weekendowego układu. Niestety Mariusz zrozumiał podteksty i w mało elegancki sposób wycofał się. Karty sugerują, ze pod koniec znajomości był już zainteresowany inną partnerką.   Jeśli  ,,poskładasz”  ostanie fragmenty Waszej wspólnej rzeczywistości kawałki układanki, zrozumiesz wszystko. Mam nadzieje, ze ta odpowiedź tkwiła gdzieś w twojej podświadomości, potrzebowałaś tylko potwierdzenia. Pozdrawiam serdecznie Ella

Maile poniżej są przykładem odpowiedzi wycenionych na 75 zł

 

1 List do Wróżki Eli

Witam Pani Ello,

Nazywam się Marlena ur. (…..) jestem po 1 nieudanym kilku letnim związku.

Półtora miesiąca temu spotkałam się ze Zbyszkiem ur (…..) na pierwszej randce i od tamtej chwili jesteśmy parą. Początkowo było cudownie – bardzo zabiegał o mnie, starał się, dzwonił, rozmawiał, przynosił małe prezenty….Niestety od paru dni teraz czuję,że coś jest nie tak? Zbyszek nie odzywa się i nie odpowiada na moje telefony oraz maile.

Nie potrafię go zdefiniować – raz myślę że mu na mnie zależy, a zaraz wydaje mi się obcy, a może spotyka się jeszcze z kimś?Proszę o poradę, czy będziemy razem, co on czuje,czy nie ma innej kobiety,jak mam wobec niego się zachowywać? Wdzięczna Marlena

Witaj Marleno

Numerologicznie to związek powinnaś ułożyć na przestrzeni kilku najbliższych lat. W dacie masz zapisane 2 ważne dla ciebie związki, ponadto czas, który im sprzyja jest właśnie teraz. To dobrze, ze ten jeden, nieudany,jak mówisz już za tobą, teraz stworzysz dobry i konkretny. A co ze Zbyszkiem ? Numerologicznie to trudny partner. Dlaczego? Numerologiczna jedynka w głównym trendzie zabawowo – wolnościowym. Dlatego też po poznaniu zaczyna być niespokojny i chce wyjść z relacji, gdyż na początku chce się tylko bawić. Ty dałaś mu do zrozumienia, że chcesz jakichś konkretów – stąd jego dystans. Niemniej jednak to cyferki, zapytam kart.

Rozłożę karty klasyczne rozkład cygański 6×4.

Oj niedobrze, pan Zbyszek kontaktuje się teraz z jakąś inną panią, nie dawno poznaną. Ponadto jest jeszcze jedna pani, daleko i ty oczywiście. On tymczasem ci nie odpuści, za jakiś czas postara się o ponowne spotkanie. Tym razem powie ci o co mu chodzi, tzn, że on nie chce tworzyć stałego związku, chce mieć wolność. Tymczasem ty nastawiona jesteś na związek i tego powinnaś dokonać, bo tego chce twoja dusza. Na zawołanie dosłownie możesz sięgnąć po partnera, który jest obok ciebie i chodzi o Zbyszka. Tarot pokazuje, że pojawi się jeszcze w twoim życiu, ale dosłownie na chwilkę, by odejść już na zawsze. Ten układ tarota i kart klasycznych nie rokują nadziei na przyszłość ze Zbyszkiem. Jest mężczyzna, ale poznasz go za 10 miesięcy, wielka miłość, szczęście. Dlaczego Zbyszek wycofał się? W rozkładzie tarota jest karta losu – czasem los tak chce, by ta osoba nie weszła w nasze życie głębiej. Reasumując, gdybyś była dalej ze Zbyszkiem, za jakiś czas powiedziałbyś – miałam 2 nieudane związki. A tak powiesz inaczej i mam nadzieję, ze skorzystasz z opcji szczęścia, które szykuje ci los. Wiem, ze to boli i na razie możesz mieć żal i pretensję do losu, ale uwierz mi, z perspektywy czasu powiesz, że wyszło bardzo dobrze. Na wszystko trzeba czasu. Ty teraz jesteś w bardzo dobrym czasie jako 9 tka, bo w roku jedynki i tutaj poznasz swojego partnera życiowego. Ponadto jowiszowo w dobrym czasie, na kole losu, przed tobą wspaniałe 5 lat, gdy los będzie cię chronił. Bardzo duże zmiany, dobre zmiany, jednak bez Zbyszka. O ile pojawi się jeszcze, to przyglądaj się mu i pytaj o wszystko, mężczyźni nie kłamią, oni mówią prawdę ale należy mieć odwagę, by zadać pytanie.

Zadałam tarotowi pytanie, dlaczego pojawił się Z? Po pierwsze by ruszyć energie,może nawet i seksualne, na pewno ruszyć twoją rzeczywistość, byś uwierzyła, że są mężczyźni, że jesteś dla nich interesująca…. Pojawił się, bo był sam, bo chciał jak ty bratniej duszy, ale nie mógł ci niczego dać Zapewne chodzi o siebie, nie mógł dać związku, nie mógł dać swojej obecności, bo…Moja droga, czy Zbyszek przypadkiem nie jest w jakimś trwałym związku? Mnie w kartach wychodzi opuszczenie rodziny, ale na chwilę….Gdyby dalej dawał ci nadzieję mógłby cię skrzywdzić. Faktem jest, ze stało się to już, bo czujesz się skrzywdzona, ale czas goi rany. Myślę, ze wszystkiego jeszcze dowiesz się na pewno. Los chce inaczej, los pragnie byś znalazła swoje szczęście.

Pozdrawiam serdecznie Ella

LIST NUMER 2

<…. Od roku spotykam się z Krzysztofem (xx.yy.62) i nawet planowaliśmy wspólne życie. Od grudnia zauważyłam jednak, że stało się coś złego … jakoby zaczął mnie unikać , choć to on od początku bardzo zabiegał o spotkania.

Jaka jest przyczyna? Czy jest to człowiek o którego warto walczyć? Czy będziemy razem mimo wszystko ? Pozdrawiam Grażyna ( xx.yy.60) >


Witaj Grażyno ! Po przeprowadzeniu analizy numerologicznej stało się jasne , że Wasza „historia” to klasyka. Ty – ósemka w trzynastce, a jego główny trend to 4 także w trzynastce. Gdy weszłaś w nowy rok numerologiczny – wszystko zaczęło się psuć.

Jeszcze w tym roku poodcinasz wszystkie swoje zaszłości a między innymi męczącą znajomość z Krzysztofem. Jego wibracja z jednej strony koresponduje z Twoją, ale mając krańcowo rożne osobowości – trudno wam odnaleźć równowagę w związku, gdyż obydwoje przejawiacie tendencję do dominowania lub przynajmniej do robienia wszystkiego po swojemu. Nawet gdy rozsadek wskazuje inna drogę.

Ty spłaciłaś długi karmiczne natomiast Krzysztof – dopiero rozpoczął czas spłaty . Podejrzewam że dotąd żył jak motyl. Wasza wspólna droga była by bardzo trudna a Los faktycznie rozdzielił już ścieżki Waszego życia mając na uwadze przede wszystkim Twoje dobro. Jeśli nawet upatrujesz obecnie w tych wydarzeniach czegoś niesprawiedliwego lub wręcz złego , to uznaj że zostałaś ochroniona od znacznie , znacznie gorszych sytuacji.
Bez znaczenia nieomal jest fakt, że p.Krzysztof był w całym okresie Waszej znajomości w związku z inna kobietą , która dała mu dom i dziecko. Czy wiedziałaś o tym ?
Przed Tobą nowe, znacznie lepsze życie , w którym nie zabraknie Ci ani uczucia ani środków materialnych. Rada moich kart anielskich to : zachowaj spokój, powstrzymaj się od walki czy samoudręczania. W ciągu kilkunastu miesięcy czeka Cie zawarcie małżeństwa i dobry związek choć z pewnością nie idealny, bo takich nie ma. I rada ostatnia : dokonaj bilansu swych słabych i mocnych stron i nie prześpij czasu , który dostałaś na to by wejść na wyższy poziom świadomości.

Pozdrawiam cię słonecznie Ella

LIST TRZECI

Droga Ellu! Mam na imię Aleksandra ( ur data) i mam ogromny problem. Ojciec mojego synka (Dawid ) bardzo się zmienił . Generalnie, nasz związek był burzliwy od zawsze ale tym razem dzieje się coś poważnego . Od kiedy zaczął nową pracę unika domu, kontaktu ze mną i synem, mówi tylko o pieniądzach i wiecznie ma coś do załatwienia. Jakby uciekał od nas….Nie wiem co mam robić bo on już nic do nas nie czuje. Chcę wiedzieć co dalej: czy jest sens walczyć o Dawida…Czy jeszcze może być miedzy nami dobrze…? Pani Ellu , proszę mi po prostu powiedzieć czy jest szansa na to, że stworzymy rodzinę…A może mam się z synem usunąć w cień ? Proszę o pomoc. Pozdrawiam Ola

Witaj Olu!
Numerologia zdecydowanie potwierdza że jesteś w trudnym okresie. Do 30 roku pozostaniesz w głównym trendzie szóstki, co oznacza że priorytetem stała się rodzina. Nasiliła się tendencja do kontrolowania wszystkiego co ma z nią związek a szczególnie mam tu na myśli zdarzenia, które Twoim zdaniem mogą stanowić zagrożenie. Zdecydowana większość tych zachowań pochodzi od podświadomości.
Dawid podlega innym wibracjom a przede wszystkim poszukuje zabawy i radości, której do tej pory niewiele zaznał, zaś dom i rodzinę postrzega jako ograniczenie. To jest główny powód tego co nazwałaś „ucieczką”. Nie ma w jego życiu innej kobiety. Duży rozkład kart klasycznych pokazuje, że wszystko się poukłada i że będziecie razem. Dawid jest Skorpionem i choć urodził się w końcówce panowania tego znaku ma charakter swoisty. Jest bardzo męski i musi to sobie stale potwierdzać na zasadzie (jak mawiają mężczyźni) przeglądania karty dań pomimo że jest się najedzonym. Twoja rola jest tu kluczowa : poczynając od obniżenia poziomu emocji, poprzez podwyższenie samooceny aż do stanu łaskawej wyrozumiałości względem ,,dawidowych” przywar…On jest Twoim przyjacielem i nim pozostanie a traktowany ze zrozumieniem i lekką, bardzo lekka ironią – szybko powróci w Twoje ramiona.
W chwili gdy wyleczysz swoja duszę – cel zostanie osiągnięty.
Pozdrawiam słonecznie Ella

PRAWDZIWA HISTORIA,TA Z RODZAJU ,,CUDOWNYCH” JESTEM BARDZO SZCZĘŚLIWA,MOGĄC JĄ WAM PRZEDSTAWIĆ.   TO NIE NALEŻY DO ,,PRZYKŁADÓW” TYLKO DO TYCH SPEŁNIAJĄCYCH SIĘ WRÓŻB Z RODZAJU BAJKOWYCH.

Pani Ellu!!

Piszę teraz po dość długim czasie, który minął od naszego pierwszego kontaktu mailowego. Prosiłam wtedy Panią o pomoc, ale właściwie napisałam, za bardzo nie wierząc po co piszę i dlaczego, później o wszystkim zapomniałam. Po prostu nie wierzyłam Pani,jestem pielęgniarką i wiem ze z padaczki się nie wychodzi. Jednak stał się cud, no chyba cud aniołów!!! Pani Ellu, choroba cofnęła się! Jestem po prostu zszokowana i szczęśliwa i nie wiem już co mam robić, tak bardzo się cieszę. Ja i Oliwia jesteśmy po badaniach w klinice. Oliwia nie miała już od prawie dwóch miesięcy żadnych, ale to żadnych objawów. Lekarze mówią, ze jest dobrze i nie wiedzą, czy one powrócą, czy nie, ale stawiają dobre prognozy, bo dają dużo nadziei na to, ze epilepsja cofnęła się na zawsze. Pozdrawiam Panią i niechaj Anioły mają Panią w opiece. Wdzięczna Antonina M.

TALIZMANY ANIELSKIE

Talizmany anielskie