HOROSKOP DLA POLSKI NA 2023r

Cytat z ,,Diuny”

,,…Oto błędne przekonanie władzy: działać skutecznie można tylko w ograniczonym wszechświecie, w którym wszystko jest stałe. Ale podstawową nauką jakiej udziela nam nasz relatywistyczny wszechświat, jest to, że wszystko się zmienia. Każda władza musi kiedyś ulec potężniejszej, nauczkę tę dał Sar dau karanon Paul na równinie pod arrakin. Jego potomkowie muszą jeszcze odrobić te lekcję. Kaznodzieja w Arrakin…..”

Ten cytat poprzedza moje horoskopy nie bez kozery, o czym będziecie się mogli przekonać, o ile tylko będzie wam się chciało…..

Mój, a właściwie wszystkie moje horoskopy cieszą się ogromnym powodzeniem i prawie 100% skutecznością przepowiedni. U dołu, pod obecnym horoskopem na 2023 r znajdziecie horoskop dotyczący 2022 i w zasadzie przyznacie rację, ze jest jak najbardziej prawdziwy. Odnosząc się do przepowiedni znanych CZARNOWIDZÓW, przyznacie rację, ze stoi ona po mojej, a tym samym po naszej, wszystkich dobrych Polaków stronie.

HOROSKOP DLA POLSKI NA 2023 R

Moi kochani staram się nie pokazywać swojej złośliwości i nie osądzać, bo zgodnie z zasadą Kosmosu, co wysyłasz to dostajesz. Niemniej jednak w tym momencie będę złośliwa. Dzisiaj wieczorem, przed napisaniem horoskopu wpadła mi w oczy przepowiednia dla Polski na rok 2022 sygnowana podpisem wróżbity M. Dosyć, ze pisałam już o ,,wywodach i sugestiach” znanego Czarnowidza, to niestety ta dzisiaj przeze mnie przeczytana pomimo innego autora, niczym w swoim czarnowidztwie nie różniła się od poprzedniego…Zresztą Czarnowidz ,,przygotował” już na 2023 r nowego ,,straszaka” na nas i …….Eh….szkoda gadać….

No chyba, że nasi rodacy widzą szklankę do połowy pustą, a ja odwrotnie, zatem albo nie nadaję na obecnych falach albo co gorsza, nie nadążam za rzeczywistością.

Niemniej jednak żadnych tragedii w zeszłym roku nie zauważyłam, poza pozorowanym niby upadkiem ,,bomby”, która to ,,bomba” de facto bardziej była bombą medialną, aniżeli rzeczywistą. Ograniczenia swobód Polaków, też jakoś nie zauważyłam, no chyba, ze weźmiemy pod uwagę pojedyncze osobniki prowadzące swoje auta np. pod wpływem napojów wysokoprocentowych i tych wszystkich, którzy na jakieś tam ograniczenia swoich swobód zasłużyli….

Reasumując rok 2022 odbył się w zgodzie z opisem mojej prognozy, wykonanej pod koniec 2021 roku.

Obecnie trochę jestem spóźniona ale póki co nic specjalnego raczej się nie dzieje, a zwyczajowe przepychanki polityczne były, są i będą, zatem do wielkich atrakcji raczej ich nie zaliczam.

Dla naszej Polski zrobiłam dwa rozkłady swoimi autorskimi kartami.

Pierwszy piramidka, ogólny.

Rozkład Piramidka

Przyjrzyjcie się kartom i podążajcie za moim opisem.

Podstawa – Wybór, Strach, Zmiany. W mojej interpretacji wygląda to następująco. Polska nadal niby ,,panienka” do wzięcia ale strach ją brać, a ten, kto ją już posiada boi się jej oddania komuś innemu, zatem konieczne zmiany.

Zmiany mogą być trudne dla ,,władców” (piszę o siłach tych niewidzialnych, tajemnych), dlatego jako rada pojawia się karta Zakłopotanie i Chciwość.

Prawdopodobnie ktoś tę naszą Polskę chciałby i przehandlować ale z jednej strony szkoda, z drugiej obawa, że to jeszcze nie jest odpowiednia pora.

U szczytu jako wynik karta Uczciwość i Wątpliwości. Oczywiście nie jestem na tyle naiwna, by myśleć o uczciwości polityków lub naszych tzw niewidzialnych ,,zarządców” , zatem sugeruję, ze w tym roku powinno być w miarę spokojnie, stabilnie, gdyż plany wobec naszego kraju wymagają zmian lub odczekania na ich wprowadzenie, które w jakimś stopniu mogą nami ( raczej i nie tylko Polakami) wstrząsnąć. Decyzji odnośnie ich wprowadzenia lub inauguracji spodziewam się raczej na początku 2024 r. Mam nadzieję, ze będą to zmiany dobre.

Ułożyłam też i drugi rozkład, który być może bardziej rozwikła poprzedni.

Rozkład partnerski Polska, a Świat i co pomiędzy.

Polska po lewej stronie, Świat po prawej, w środku wynik.

Polska i Polacy nie czują się dobrze w obecnej sytuacji, uważają, ze jest źle, czują się poniżeni, być może zazdroszczą innym krajom. Obecnie dużo gadania, z którego nic nie wynika, bo co może wyjść ze zwykłego plotkowania i tego w naszych domach, tego medialnego i tego w politycznych kręgach…. Świat za to dobrze myśli o Polsce, nawet serce Świata jest otwarte w najlepszym słowa tego znaczeniu, aż dziw doprawdy.

U podstawy karta mówiąca o zmianie planów Świata wobec nas lub przynajmniej chęci ich weryfikacji. Światem określam zamiary, plany sił mających wpływ na przyszłość naszego kraju i nas Polaków. O dziwo te siły póki co nie mają złych zamiarów ale kochani nie czarujmy się, chodzi po prostu o kasę. Nie będę dywagować głębiej, gdyż czytający mój horoskop mogą nie do końca rozumieć moje wywody, po prostu ja widzę dokładnie jakie mechanizmy rządzą światem, przy czym nasza Polska jest malutką częścią tego wielkiego układu.

Reasumując coś lub ktoś ( póki co) chroni nasz kraj i ten rok powinien być jeszcze dla nas w miarę spokojny. Co w przyszłym, nie przesądzajmy, niechaj dopełni się najpierw jedno. Ja osobiście jestem dobrej myśli.

Dziękuję wszystkim czytającym i życzę wszystkiego najlepszego w tym 2023 roku. Ella Selena 11 stycznia 2023 r

HOROSKOP DLA POLSKI NA 2022 ROK.

Rok 2021 skończy się za kilka godzin….

zatem lekkim krokiem wchodzimy w przestrzeń 2022. Kończymy kolejny zakręcik historii i już pojawiają się rozliczne scenariusze na przyszłość. Zapoznałam się i ja z kilkoma wypowiedziami osób bardzo sławnych i tych trochę mniej sławnych z kręgu jasnowidzów i wróżbitów…..

Od razu skonstatowałam, że jasnowidze (jako grupa zawodowa) jakoś poznikali z przestrzeni medialnej, a w to miejsce pojawili się radykalni czarnowidze. No cóż….niechaj i tak będzie. W końcu przez wiele lat w setkach swoich przekazów zaznaczałam, że wszystko jest płynne i dialektyczne. Dotyczy to więc także osób zajmujących się dywinacją w szerokim znaczeniu tego słowa. Reasumując, w powszechnym przekazie płynącym od przedstawicieli mojej branży, los Polski jest straszliwy: grożą nam klęski wszelkiego rodzaju (łącznie z wojną kinetyczną – bo statyczną już mamy) i ogólnie zapowiada się tragicznie.

Ponieważ tam gdzie konie kują – tam i żaba swoje łapy podkłada – postanowiłam dzisiaj położyć karty dla Polski na rok 2022 i sprawdzić, co dla Polski los gotuje. Tym razem posłużyłam się rozkładałem Piramidka, który rozumiem i potrafię interpretować. Użyłam talię Tarot Bajkowy, malowany przez Irenę Triszkową, Praga 2005

Podstawa – karta Świat, 9 mieczy i As Mieczy.

Polska jest zatruwana na różne sposoby : płyną złe wieści ze świata, zdezorganizowano nam życie społeczne, rodzinne, zawodowe…. w obiegu są substancje o nieznanym działaniu potocznie zwane ,,,lekarstwami”. Zatruto nam do końca żywność, wodę i powietrze. Ludzi podzielono na lepszych i gorszych, odebrano wiarę, prawdę, godność i uczciwość. Każdego dnia sączy się w nas fałszywe wiadomości. Wszystkie straszne i odbierające resztki nadziei. ,,Specjaliści” od zarządzania nastrojami licytują się nieomal jak przekupki : „u mnie straszniej !”, „ludzie, przegląd najgorszych wiadomości tylko u mnie !”……. Niestety, niewielu z nas (między innymi ja, niepoprawna optymistka) dostrzegamy jednak niewidzialne jeszcze działania sił, które walczą ze złem. Zapytacie jakie to siły? Nie wiem, mogę jedynie domniemywać. Jesteśmy nieświadomi wielu spraw. Mam wrażenie ze Ministerstwo Prawdy jednak funkcjonuje i to nawet skuteczniej jak opisał Orwell. Moje karty żadną miarą nie sugerują, że nastąpi zbieg dramatycznych, a nawet tragicznych zdarzeń. na miarę Armagedonu. Co prawda lekko nie jest…..

Rada kart Dwójka Kielichów i Rydwan.

Karty wskazują jednak wyjście. Wbrew zdrowemu rozsądkowi Polska obroni się wchodząc w bardzo korzystną relację polityczną, co pozwoli zakończyć czas prezentowania się jako ,,panienka do wzięcia”. A w krótce uda się wyzwolić z krępującego gorsetu, założonego nam wiele lat wcześniej.

Wynik karta Książę Kielichów

O ile znacie bajkę pod tytułem ,,Zaczarowany koń”, to odpowiedź już na ustach i do tego nader optymistyczna ! Przed nami spektakularne rozwiązania, wręcz magiczne – bo póki co w szczegółach nie do ogarnięcia. Moi kochani ! dostrzegam tylko skutek: dzięki niesłychanemu zbiegowi okoliczności zostaniemy przeniesieni ponad całym oceanem zagrożeń (nawet dla istnienia Państwa) i dana nam będzie kolejna szansa. Co z nią zrobimy – zależy wyłącznie od świadomości Polaków. To będzie rok prawdy i jeśli w prawdzie nie staniesz, pokażesz wszem i wobec swą nikczemną twarz. – Niechaj tak się stanie.

Napisała Ella Selena grudzień, 2021

5 thoughts on “HOROSKOP DLA POLSKI NA 2023r

  1. Pani Ello, jestem w szoku!!!!naprawdę. To co napisała Agnieszka w zeszłym roku do mnie wreszcie dotarło. Tak, wierzę w świadomych i wierzę oni działają! dziękuję Pani Ello, a dla reszty uznanie, że są i myślą! Hania z Białegostoku

  2. pani Ello,
    lubię horoskopy ale tych ,,straszących” to już mam dosyć! I tak będzie co ma być. Dobrze, ze pani chociaż nie straszy. Alinka

  3. Dziękuję Agnieszko, 
    Tak faktycznie nawet wielu ,,tych świadomych” nie potrzeba, gdyż oni dysponują potężną mocą energetyczną i potrafią stworzyć bardzo silne wiązania, pod wpływem których, ta nieszczęsna i podła energia lucyferiańska załamie się z wielkim hukiem. Wiem, że będzie dobrze! Pozdrawiam serdecznie Ella

  4. Pani Elleno wysyłam wdzięczność za przekaz dla Polski. Mam wiarę, że jeszcze wielu ludzi pozostało w uśpieniu ,ale świadomi działają i nic tego nie powstrzyma .Pozdrawiam serdecznie Agnieszka Szczecin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *