Horoskop na maj

MOI KOCHANI CZYTELNICY, U DOŁU STRONY MAM WŁĄCZONE KOMENTARZE. BARDZO PROSZĘ O SKORZYSTANIE Z MOŻLIWOŚCI WŁĄCZENIA SIĘ DO DYSKUSJI.

1 maja 2021 r

Horoskop dla mieszkańców Polski. Zestaw kart: Intencje, Współdziałanie, Loteria i Strach.

Mogłabym te sekwencję zinterpretować w dwóch słowach: nieczyste intencje rządzących mające na celu zastraszenie i zniewolenie owiec. Jednak od początku: być może z punktu widzenia władzy intencje są racjonalne i mają na celu wprowadzenie zmian, które uważają za słuszne. Celem jest zdobycie zaufania oraz zmuszenie ( zachęcenie) do współdziałania, czyli diabeł prosi do tańca. Diabeł, jak to diabeł ma swoje metody i taniec w jego objęciach niekoniecznie musi się dobrze skończyć. Mam nadzieję, że większość moich czytelników pamięta bajkę o tańcu z diabłem i zna jej zakończenie. Na szczęście finał może być zupełnie inny od tego dla nas zaplanowanego…. Owieczka na karcie Strach, która jest symbolem naszego społeczeństwa ma opiekę Sił Wyższych. O dziwo, pomimo fałszu i podstępu, szykowanego nam przez zarządzających Korporacją Of Poland społeczeństwu uda się wyjść obronną ręką. Jak? Nie wiem ale na pewno dobre wiadomości dotrą do nas w maju lub na początku czerwca. W Bogu nadzieją i tego się trzymajmy.

Barany

Karta Kompleksy

Maj być może przyniesie poczucie ograniczeń, bezsilności ale pamiętajcie o jednym: sami tworzycie własne klateczki. Faktycznie nikt i nic was nie ogranicza. O ile czujecie niedosyt oraz braki materialne lub emocjonalne, to dobry moment aby coś z tym zrobić. Pierwszym krokiem byłoby zwrócenie się do swojego wnętrza i w sobie poszukanie odpowiedzi. Na pewno ją otrzymacie i brzmieć ona powinna tak: jestem siłę, jestem mocą, mogę wszystko. Czas obudzenie i ruszenia w drogę już nadszedł i maj jest dobrym momentem aby uaktywnić proces zmian.

Byki

Karta Akceptacja

Pojawienie się tej karty w rozkładzie może sugerować bardzo ważne przełomy w życiu niektórych zodiakalnych Baranów. Prawdopodobnie dotychczasowa droga odbierana w kategoriach mordęgi oraz wędrówki przez ciernie zostanie zweryfikowana. Dzięki temu zrozumiecie, ze są rzeczy, które należałoby zaakceptować i spojrzeć na nie z dystansu oraz dokonać oglądu pod kilkoma kątami. Okaże się wtedy, ze to co dotąd było ważne raptem straci swoje znaczenie. Prognozuję zmianę systemu wartości, uwolnienie się ze skostniałych i niewygodnych struktur, czyli drogę do światła i do zrozumienia.

Bliźnięta

Karta Modlitwa

Cudna karta, dająca poczucie bezpieczeństwa, spokoju wewnętrznego…Drogie Bliźnięta, maj będzie czasem śpiewu waszych dusz. Zrozumiecie, ze jesteście niezwykłymi, boskimi istotami i życie w ograniczeniach materii niekoniecznie musi być trudne. Wasze modlitwy zostaną wysłuchane i otrzymacie możliwość spełnienia się na planie nie tylko duchowym ale i materialnym. Uwolnienie, radość, wyjście z klatek ograniczeń i strachu.

Raki

Karta Chciwość

Karta ostrzega przed wampirami energetycznymi, chciwymi pracodawcami, nietrafionymi kredytami. Rakom poszukującym pracy radzę czytać formułki napisane malutkim druczkiem, to samo dotyczy też kredytobiorców. Radzę zabezpieczyć się na wszelkie możliwe sposoby przed wampiryzmem energetycznym. Uważnie przyjrzyjcie się osobom w swoim otoczeniu. Być może stany chorobowe lub ból głowy zawdzięczacie tym relacjom? Istnieje też druga, ciemniejsza strona tej karty: pieniądze, owszem są nam potrzebne ale nie one dają szczęście….

Lwy

Karta Zakłopotanie

Karta Zakłopotanie sugeruje majowe zauroczenie, romans, chwilowy zawrót głowy. Nic nie będzie proste i oczywiste….Osoby już związane będą miały wielki problem, co z tą miłością? Z drugiej strony, to jednak rada, aby nie kłopotać, co będzie i jak będzie…Maj jak to maj zakręci, figlarnie zawiruje i pójdzie dalej, by czerwcowi miejsca ustąpić. Zapowiada się splot nieoczekiwanych zdarzeń oraz nieprzewidywalnych emocji. Karta podpowiada aby wszelkie ważne decyzje przełożyć na inny czas i nie decydować pod wpływem chwili, bo później wszystko będzie wyglądać trochę inaczej.

Panny

Karta Litość

Maj powinien przynieść ukojenie, uspokojenie, rozwiązanie problemów. Otrzymacie nieoczekiwaną pomoc ze strony Losu. O ile jeszcze w tym momencie nie znajdujecie wyjścia z trudnej sytuacji, to zaufajcie swoim marzeniom raz dobremu Losowi. Wszystko skończy się dobrze a nawet lepiej aniżeli to sobie wyobrażacie.

Wagi

Karta Rozwój

Drogie Wagi, czas ruszyć w drogę! Pamiętajcie, ze nic samo się nie zrobi, to nasze decyzje, nasze postanowienia inicjują nowe początki. Ludzie często narzekają, ze nic się w ich życiu nie dzieje, że nic się nie zmienia….Tymczasem wszystko w ich rękach i głowach. Pierwsza myśl, idea: co zrobię, czy podejmę decyzję o odejściu, znalezieniu nowej pracy, założeniu biznesu, postawieniu się negatywnym układom w swoim otoczeniu…Zatem droga już gotowa, potrzebujecie iskry w sercu i zaufania do siebie. Los dalej już poprowadzi i nie będziecie niczego żałować.

Skorpiony

Karta Plotka

Niekoniecznie to złośliwa plotka ale może sugerować wymianę poglądów na Twój temat. Zatem w maju Skorpiony powinny dbać o swoją anonimowość i nade wszystko trzymać język za zębami. To dobry czas dla tych, którzy trzymają się maksymy, że mowa srebrem ale milczenie złotem. Dzięki temu otrzymacie bardzo ważne dla siebie informacje. Sugerują zatem owocny czas dla osób poszukujących nowych źródeł zarobkowania, dla dziennikarzy śledczych, osób pracujących w wywiadzie, służbach informacyjnych oraz policji. Najlepszymi informatorkami będą dla was kobiety.

Strzelce

Karta Rozczarowanie

Wbrew pozorom nie taka to zła karta. Czasami rozczarowanie nazywam królewską fanaberią: występuje często w sytuacji zabezpieczonego bytu ale niedostatków duchowych. Ta sytuacja może dotyczyć Strzelców, które przechodzą kryzys wartości z racji sprawowanego stanowiska lub reprezentowanych do tej pory poglądów i poczucia nie tylko niespełnienia ale nawet obrzydzenia. Prawdopodobnie maj będzie momentem uświadomienia oraz sprecyzowania swoich nowych wartości oraz związanych z nimi priorytetów. Zamiast tkwić w rozczarowaniu lepiej zmienić coś w swoim życiu.

Koziorożce

Karta Róg Obfitości

Koziorożce ma maju powinny cieszyć się obfitością materialną i duchową. To dobry czas na nowe przedsięwzięcia. Niektóre otrzymają wsparcie materialne, a nawet możliwość odcinania kuponów od wcześniejszych dokonań. To co było kiedyś problemem – dzisiaj stanie się zaledwie cieniem wspomnienia. Wspaniały czas nie tylko na korzyści materialne ale i rozwój duchowy. Niektóre Koziorożce zachwycą się egzystencją i tym samym prześlą otoczeniu jak najlepsze energie. Drogie Koziorożce ten czas jest dla was.

Wodniki

Karta Przyjaźń

Maj okaże się dobrym i przyjaznym dla was czasem. Możecie odpocząć i w majowej rzeczywistości znaleźć miejsce dla ciała i ducha. Zadbacie o swoje ciało i ducha. Niekoniecznie musi to być szukanie drogi rozwoju duchowego ale zwykłe spacery, zmiana diety, korzystanie z uroków przyrody, spotkań z życzliwymi osobami. Nie martwcie się zbytnio, gdy z nagła stracicie kontakt z kimś wydawałoby się bliskim i życzliwym. To dobry moment na odejścia i spotkania nowych ludzi, jednym słowem przygotujcie się na przewietrzenie w sferze kontaktów międzyludzkich.

Ryby

Karta Uczciwość

Maj będzie dobrym czasem dla Ryb oczekujących na pozytywne rozstrzygnięcia spraw sądowych, zawodowych i uzależnionych od opinii innych osób. Karta podpowiada, ze Ryby, które dotąd kierowały się uczciwością wobec siebie i swojego serca mogą teraz otrzymać od losu nagrodę. To znak, że osoby mające nadwyrężony system nerwowy powrócą do stanu równowagi, to oznaka wyzdrowienia i innego spojrzenia na rzeczywistość, bez lęku. O ile ostatnie czasy nadwyrężyły waszą cierpliwość i spokój, o tyle maj przywróci wam poczucie bezpieczeństwa.

2 kwietnia 2021 r

Horoskop na kwiecień 2021 dla Polaków oraz dla wszystkich znaków zodiaku.

Dla mieszkańców naszego kraju zamanifestował się nst zestaw kart: karta Droga, Nowe Możliwości, Wrażliwość i Litość. W moim odczuciu może to oznaczać, że weszliśmy na nową drogę, być może dla wielu z nas jeszcze nie znaną ale wykreowaną przez naszą wyobraźnię i podświadomość. Zatem pragnęliśmy zmian, chcieliśmy zmian, pragnęliśmy nowych możliwości. Zgodnie z fizyką kwantową( jakże modną w czasach obecnych do dyskutowania, chociaż nie każdy wie o co to w niej chodzi) świat nie rozwija się liniowo lecz na wielu płaszczyznach, wielowymiarowo. ) Nasze marzenia myśli ale i obawy, lęki, kreują przyszłość. Polakom i wszystkim zamieszkującym Polskę osobom przyjdzie się zmierzyć z nową rzeczywistością, co potwierdza karta Nowe Możliwości. Jednak karta Wrażliwość, świadczy o depresji, wpadaniu w dołki i nie radzeniu z otaczającym nas światem. Doskonale to rozumiem, nie jest łatwo. Na szczęście karta Litość podpowiada, że obecne lęki zostaną pokonane i zdamy się na opiekę Sił Wyższych. Nie tylko ja jedna mówię, że tylko w Bogu nadzieja. Zły system zniewolenia mas zostanie złamany. Bóg czuwa nad swoimi ludźmi. Wejdziemy w nową rzeczywistość na naszych zasadach. Kwiecień przyniesie nam Polakom pozytywne energie i otoczy nas spokojem. Kreujmy pozytywy, wyzbądźmy się negatywów, a gadzi system zostanie bezpowrotnie złamany.

Barany

Karta Róg ObfitościPrawdopodobnie zodiakalne Barny wzięły do serca marcowe rady i wyhamowały swój ,,barani upór” oraz dynamikę. Kwiecień przyniesie pozytywne rozwiązania w sferze duchowej i materialnej. Możecie liczyć na dobre rady oraz swoje mądre posunięcia w w/w sferach. Możliwe, ze nadejdą profity materialne, nadpłaty, obiecane zwroty, może nawet i spadki….spokój i dobrostan ducha pisany Barankom ufającym swojej dobrej Gwieździe.

Byki

Karta Przyjaźń

Tworząc tę kartę miałam na myśli spokojne, ezoteryczne energie, przyjaźń i dobroć otoczenia. Z czasem jednak dostrzegłam także i jej głębię, która zachęca was drogie Byki do odrzucenia tego, co jest męczące. Zatem tak się stanie, w kwietniu odpadną od was stare, trudne sprawy i niemiłe, nikomu już niepotrzebne znajomości. Karta wskazuje także na większą głębię duchową, na szukanie odpowiedzi bardziej w swoim sercu, niż w świecie.

Bliźnięta

Karta Strach

Karta ta nieodmiennie zachęca do pozbycia się obaw i lęków. Pamiętajcie drogie Bliźnięta, ze nic nie jest straszne, gdy dbamy bardziej o zrozumienie sytuacji niż kreowanie jej na zasadzie – nie znam, boję się, wpadam w panikę. Jest lepiej, aniżeli to sobie wyobrażacie, wyjście jest, macie opiekę Sił Wyższych, co zamanifestuje się pojawieniem się odpowiedniej osoby lub sprzyjających możliwości. Nie taki diabeł straszny, jak go malują!

Raki  Karta Uczciwość

Kwiecień zamanifestuje się podpisywaniem nowych umów, pozytywnym załatwianiem spraw urzędowych, zawodowych, biznesowych… To znak, że osoby mające nadwyrężony system nerwowy powrócą do stanu równowagi, to oznaka wyzdrowienia i innego spojrzenia na rzeczywistość, bez lęku. O ile ostatnie czasy przypominały płynięcie rozkolebaną łódką w sztormowej aurze, to teraz w kwietniu możecie liczyć na uspokojenie i wyrównanie.

Lwy

Karta OpiekaBardzo dobre wiadomości dla oczekujących na pozytywy w kwestii spraw zdrowotnych. Tak, zostaniecie dobrze ,,zaopiekowani”, a chorzy wyzdrowieją. To dobre wieści dla służby zdrowia i działu oświaty. Ponadto zodiakalne Lwy, które mają jakieś problemy z dziećmi dostaną odpowiednią dawkę pocieszenia lub po prostu doczekają się pozytywnych rozwiązań. Kwiecień będzie dla was czasem spokoju i wycofania się od zgiełku świata.

Panny

Karta WspółdziałanieKwiecień zamanifestuje się spływem informacji, spotkaniami z ludźmi i szeroką współpracą. To dobry czas dla Panien pracujących w mediach oraz w zajęciach związanych z przekazywaniem informacji. Oprócz dostępu do nowych źródeł wiadomości otrzymacie możliwość szkoleń i zmian w dotychczasowym sposobie komunikowania się. Karta sugeruje poznanie nowych osób oraz wejście do nowych obszarów, pozwalających poznać rzeczywistość z innej strony.

Wagi

Karta Akceptacja
Ta karta sugeruje rozwój duchowy, przekraczanie swoich ograniczeń i czasami przysłowiową drogę przez mękę, co w konsekwencji trudy obrócą się na korzyść. Prawdopodobnie większość zodiakalnych Wag zechce zaakceptować realia otaczającego świata. Faktem jest, ze lekcja jest trudna ale też i możliwości coraz większe, czego życzę wszystkim Wagom. Pamiętajcie, ze kwiecień przyniesie wam odwilż, a beneficjentami będą osoby, które wyjdą z iluzji i kłamstwa serwowanego nam poprzez ludzi niegodziwych.

Skorpiony

Karta CzekanieWszystkim Skorpionom zmęczonym oczekiwaniem na ,, kogoś lub coś” , radzę, by uzbroić się w cierpliwość. Jednak wasze czekanie nie powinno być bierne: trzeba powtórnie przeanalizować cele, aspiracje, okoliczności, by już niedługo, po prostu ,,ruszyć z kopyta”. Ponieważ kwiecień manifestuje się także jako czas wypoczynku – warto zbudować Plan i nowe marzenia. Większość Skorpionów dostanie chwilę oddechu, by przysposobić się do nowej rzeczywistości.

Strzelce

Karta fair-Play

Kochane, nieco nerwowe Strzelce ! Karta przypomina o jednej z głównych zasad: dostaniesz od świata to, co mu wysyłasz. Nie muszę tłumaczyć, co to jest ,,fair-play”. Przyjmijcie radę: robiąc komuś coś złego – tworzycie karmę. Dając życzliwość – otrzymacie ją w dwójnasób. Kwiecień zapowiada się jako czas pełen niewidzialnych energii. Niewidzialne będzie ważniejsze niż materia i dotychczasowe przyzwyczajenia. Być może dostąpicie wejścia na wyższe obszary rozumienia świata.

Koziorożce

Karta Sprawiedliwość

Drogie Koziorożce, kwiecień przyniesie pozytywne rozwiązania w kwestii problemów na podłożu prawnym lub prawno-administracyjnym. Miejcie na uwadze fakt, że nie zawsze jest tak, jak podpowiada wam życie. Czasem sprawy zagmatwane rozwiązują się nieoczekiwanie, jak za dotknięciem magicznej różdżki. Tak też i będzie tym razem, zatem kwiecień da smutnym i zagubionym Koziorożcom wsparcie i rzetelne rozwiązania.

Wodniki

Karta Wątpliwości

Kwiecień dla większości z Was, to czas wyjazdów i komunikowania się z ludźmi nie tylko w kraju ale i w dalszych przestrzeniach. Prawdopodobnie nie będą to łatwe decyzje, gdyż karta Wątpliwości już za sprawą swojego tytułu ma konkretne podpowiedzi. Niemniej jednak jest słoneczna i emanuje dobrymi energiami, które zachęcają do dwóch rzeczy : pakuję walizkę z poczuciem szczęścia lub z takim samym poczuciem odstawiam ją do pawlacza. Reasumując: kwiecień zamanifestuje się konkretnymi decyzjami.

Ryby

Karta Zrozumienie

Kwiecień przyniesie wam uwolnienie i odprężenie. Cokolwiek dotąd było nieharmonijne i niepokoiło – zniknie niczym męczący sen. Prawdopodobnie dojście do swojej prawdy nie będzie łatwe i zbyt proste ale trud opłaci się z nawiązką. Karta podpowiada także, ze leczenie dobiega końca i można oczekiwać pozytywów. Niektóre zodiakalne Ryby zagłębią się w medytacje i kontaktowanie się ze swoim wnętrzem. Zrozumienie świata, sytuacji jest trudne ale im więcej starań tym lepsze efekty.

2.03 2021  HOROSKOP NA MARZEC 2021 

Dla mieszkańców naszego kraju zamanifestował się jako zestaw: Nowe Możliwości, Akceptacja i Róg Obfitości.

Prognozuję bardzo dobre wydarzenia dla Polaków. Sekwencja kart pokazuje budzenie się świadomości, nowe możliwości, na razie na płaszczyźnie duchowej i emocjonalnej, co doprowadzi nie tylko do zdobyczy materialnych ale nade wszystko do własnego rozwoju duchowego. Czytam w kartach: Przebudzenie, czyli uświadomienie, że nadeszła pora wyjścia z roli grzecznego stada, co w konsekwencji doprowadzi nas do sukcesów większych, niż nam się wydaje. Zatem pora skończyć z biernym protestowaniem i kontestacją naszej rzeczywistości. Co poniektórzy z nas wreszcie zorientują się, ze nic nie zmierza do tzw. happy endu. Przeciwnie, dowiemy się, że jesteśmy w punkcie wyjścia do nowej rzeczywistości nazywanej NWO, liczne AGENDY 30, 50, RESETY, czy Nowy Plan dla Polski. Karta Akceptacji wskazuje, że wejście w nowe czasy ( jakkolwiek one by się nazywały) jest nieuniknione i od nas tylko zależą szczegóły.

Barany karta ŻAL

Marcowe plany mogą zostać zburzone. Zatem uwaga – pamiętajcie, ze cokolwiek zechcecie zaplanować i następnie podejść do wykonania, może zakończyć się katastrofą. No cóż, to tylko ostrzeżenie, a może nawet znak, by nie stosować teraz ,,baraniej” dynamiki – wskazana dyplomacja, ostrożność i rozwaga.

Byki karta Wrażliwość

Prawdopodobnie, zaakcentuje się wiosenne przesilenie, które może zamanifestować się małymi depresjami. Radzę, aby korzystać z dobroczynnych promieni słońca oraz unikać ludzi złych i sfrustrowanych. Najlepiej pomożecie sobie, unikając roszczeniowych i niezadowolonych. Swoją pomocną dłoń, o ile zechcecie, podacie w późniejszym czasie.

Bliźnięta karta Zrozumienie

Większość Bliźniąt zechce zdobywać wiedzę na temat obecnej, jakże nietransparentnej i pogmatwanej rzeczywistości. Mam nadzieję ze w natłoku sprzecznych informacji zdołacie odsiać ziarno od plew. Ta karta pojawia się w korespondencji z leczeniem metodami naturalnymi, zdobywaniem wiedzy odnośnie medycyny oraz w kontekście rozwoju duchowego.

Raki karta Wątpliwości

Karta oprócz wątpliwości związanych z planowanymi podróżami, zmianą miejsca zamieszkania, podpowiada ostrożność w sferach emocji, uczuć i duchowości. Zastanówcie się, czy droga, na którą chcecie wstąpić jest faktycznie dla was odpowiednia? Być może jeszcze przed zrealizowaniem swoich zamiarów warto całość kolejny raz przeanalizować…..

Lwy Karta KompleksyW marcu nadchodzi czas mobilizacji. Trzeba zdecydować się na wyjście z pewnych struktur, które nie są dla was pozytywne. Wszystko co potrzebne do dalszej drogi, już posiadacie. Przekonacie się o tym, gdy zrobicie pierwszy krok. Tak, właśnie krok do przodu i już doskonale wiecie, o co chodzi!

Panny Karta Rozczarowanie

Chwilowy marazm i niezadowolenie z siebie lub otoczenia, nie świadczy o końcu świata. Teraz nadszedł moment, by obudzić się i uświadomić potrzebę skonstruowania nowego planu. Opornym na początek proponuję aktywność fizyczną, nową książkę, zdecydowane odłączenie się od telewizora, rozpoczęcie pisania bloga lub pamiętnika….

Wagi Karta Niegrzeczna Dziewczynka

Och, uwielbiam tę kartę i cieszę się, ze przypadła radosnym i kreatywnym Wagom. Marzec przyniesie wam sukcesy. Nie spodziewajcie się jednak, ze będzie łatwo. Niegrzeczna Dziewczynka nie sugeruje się opiniami otoczenia. W marcowej przestrzeni wędrujcie w zgodzie z odczuciami własnej duszy.

Skorpiony karta Sprawiedliwość

Marzec będzie dla wielu Skorpionów czasem szukania równowagi, poszerzania wiedzy o regułach rządzących naszą chwiejną ,,normalnością” Nie zapomnijcie o zapoznaniu się z aktualną wersją przepisów. Niektórym z Was przyjdzie zawrzeć umowę prawną lub wejść na drogę urzędową. 

Strzelce Karta Zazdrość

Uważajcie na pułapki zastawione przez Los. Marcowa rzeczywistość w sferze spraw uczuciowych, rodzinnych, towarzyskich lub zawodowych może być grząska i niebezpieczna. Komu możecie zaufać? Tylko sobie i swojej intuicji, a do tego potrzebny jest kontakt z własnym wnętrzem. Proponuję medytacje.

Koziorożce karta Droga

Marzec otworzy przed wami nowe przestrzenie. Zmiany mogą być przez was już od dawna przeczuwane, dlatego wejdziecie w nie radośnie i bez obaw. Mam nadzieję, ze większość Koziorożców odczuje ulgę, osiągnie stan pewności siebie i pozbędzie się lęków. Raźno, bez ociągania ruszycie swoją drogą przeznaczenia.

Wodniki karta Bierność

Marzec przyniesie refleksje na temat miejsca, które zajmujesz w obecnej rzeczywistości. Prawdopodobnie nie będzie to miłe spostrzeżenie. Aktywne i kreatywne Wodniki skonstatują, że nadszedł czas wyrwania się ze stagnacji, w której tkwią już nazbyt długo. Sytuacja wymaga podjęcia kroków w celu zmiany rzeczywistości materialnej i duchowej. Na Bierność szkoda czasu!

Ryby karta Loteria

Dobry czas dla Ryb szukających nowych dróg, nowych rozwiązań i oczekujących na zmiany. Zazwyczaj namawiam do kreowania swojej przyszłości ale nie tym razem. Ta karta sugeruje, ze drogi zapisane na Kole Losu właśnie pojawiają się, a wy  możecie harmonijnie z nich skorzystać.  Zatem, wszystkiego najlepszego!

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

20lutego 2021

HOROSKOP OGÓLNY NA LUTY DLA POLSKIEGO LUDU

Horoskop dla każdego znaku zodiaku rozpoczynam ogólną prognozą dla Polskiego Ludu. Kiedyś pisałam horoskop ogólny dla Polski ale teraz z wiadomych, co poniektórym osobom, względów tytułuję inaczej.

Horoskop będzie analizowany i pisany na podstawie moich kart autorskich, które powstały na przełomie 2005/2006 roku i były moją pierwszą talią kart. Dlaczego do opisu obecnych zdarzeń postanowiłam użyć tej właśnie talii? Uważam, ze Autorskie karty Elli Seleny są nowoczesne, z obecną symboliką, której to brak w starszych kartach tarota. Na tych kartach została przeze mnie wychowana spora grupa nowoczesnych i bardzo dobrych ezoteryków. To oni uświadomili mi, ze Autorskie karty Elli Seleny, to jakoby współczesny tarot. Można nimi wchodzić w stan medytacyjny oraz kanał merkuryczny dotyczący zdarzeń na płaszczyźnie dnia codziennego jak i też sfery psychicznej oraz duchowej. Te trzy płaszczyzny są bardzo ważne aby odczytać przeszłość, teraźniejszość i przyszłość osobie, której wróżymy.

Te trzy karty mają ukazać jak ma się nasz Polski Lud. Karta Chciwość, jako pierwsza w sekwencji podpowiada, ze niestety jesteśmy nadal strzyżeni i ograbiani, nie tylko z własnej tożsamości ale i majątku. Czekanie, podpowiada, że luty nadal będzie dla nas niebezpiecznym czasem, gdzie my Polacy jesteśmy po prostu zwierzyną łowną, z której ktoś ma ogromną korzyść. Niestety niecne plany wobec nas mają się dobrze i niedługo dowiemy się o gorszych scenariuszach. Możliwe, że ostatnia karta Działanie ma nam uświadomić, że dotychczasowa rola biernego stada powinna ulec zmianie i być może powinniśmy wreszcie zabrać się do działania w obronie własnej i swoich dzieci.

Klikając w link poniżej, zapoznasz się z moimi metodami wróżenia oraz przyjrzysz się kartom ( moim autorskim) w ,,pracy”…..

https://z-m-www.facebook.com/EZOTOTV/videos/1600783963279674/

A OTO SEKSHOROSKOP NA WESOŁO….

Barany

Kobieta Baran

Jeśli spotkasz takową, to lepiej zachowaj czujność, wchodzisz na pole minowe. Jest tak nieprzewidywalna, jak pogoda w górach: świeci słońce, a za chwilę pada deszcz…. Możesz czuć się skonsternowany i zagubiony. W momencie, gdy dasz już sobie spokój i uznasz się za przegranego, ona zmieni swój do ciebie, stosunek. Całkiem możliwe, że nagle zauważy, że istniejesz. Niemniej jednak gra i tak nie skończona, to raczej zabawa w kotka i myszkę, gdzie oczywiście rolę myszy, grasz ty. Urodzona kapryśnica, o zmiennych nastrojach, rani słowami i denerwuje. Jeśli jednak wykażesz się odpornością nosorożca i zaciągniesz ją wreszcie do łoża możesz mieć do czynienia ze wściekłą tygrysicą. Podrapie, pogryzie, a potem przytuli do swej piersi. Ona jest cudowna, powiesz sobie i będziesz miał rację. Ona naprawdę jest fascynująca kochanką i niezwykle zaradną partnerką życiową.

Mężczyzna Baran

Jeśli trafisz na zodiakalnego Baranka nie dziw się, że jest szalony, nieprzewidywalny i wszystko musi być na teraz. On nigdy nie ma czasu na czekanie, jeśli już siedzi, to z kufelkiem dobrego piwka lub kieliszkiem wódki. Jeszcze nie pomyśli, a już działa. Randka z nim to skok z dziesiątego pietra, bez możliwości jakiegokolwiek zabezpieczenia. Jeśli masz odwagę kaskadera możesz przeżyć ekscytującą przygodę. Nie licz na seks w wygodnym łożu. Baranek najbardziej lubi zbliżenia miłosne w pędzącym samochodzie, podczas pożaru lub na dachu wieżowca. Musi być niezwykle i niezbyt romantycznie. Dla niego kolacje przy świecach to przeżytek. Musi być szybko, niezwykle i ekscytująco, oczywiście dla niego….

Byki

Kobieta Byk

Zanim zechcesz umówić się z nią na randkę, zastanów się co najmniej dwa razy, przelicz i przekalkuluj. Zastanów się, czy sprostasz tak niesamowitej kobiecie, bo jeśli wpadnie Ci w oko, będziesz pogrzebany na zawsze i w całości…. Dlaczego?? Po pierwsze to najlepsza mistrzyni w sztuce uwodzenia. Najgorsze jest to, że wszystko czyni mimochodem, bez jakiegokolwiek wymuszania. Wpadniesz w jej sidła jeśli masz zasobne konto i sporo sił witalnych. Pamiętaj o tym, że natychmiast potraktuje cię jak zdobycz, co w efekcie doprowadzi cię do stanu zupełnego niewolnictwa. Będziesz musiał służyć, służyć i jeszcze raz służyć, bez najmniejszego prawa do głosu. Otrzymasz za to bilet do sypialni i nie zdziw się, gdy doznasz najwyższej ekscytacji. Tutaj potraktuje cię jak sułtana i zaserwuje erotyczną baśń z tysiąca i jednej nocy.

Anioł namalowany przez Agatę Bakułę

Mężczyzna Byk

Jest dość powolny w swoich erotycznych staraniach. Jeśli jesteś szybka i niecierpliwa, możesz przeżyć lekcję, której niekoniecznie musisz podołać. Niestety, ale musisz wykazać się sporą dozą cierpliwości. Randka z nim, to film o delikatnie mówiąc przedłużających się scenach statycznych. Uparciuch, sam nie wie czego chce, a przynajmniej, takie czyni wrażenie. Lepiej nie wysilaj się na kokietowanie go i przyspieszanie akcji, on i tak już wie swoje. Rozgryzie cię do kości, lepiej niczego nie ukrywaj. Jeśli zdecydujesz się na miłosne z nim zmagania, to wiedz, że masz do czynienia z długodystansowcem. On z siłą tarana, powoli pokonuje góry rozkoszy i nie ma tu czasu na sen…..

Bliźnięta

Kobieta Bliżnięta

W niej jednej znajdziesz ich kilka, przysłowiowy zestaw upominkowy, koszyk niespodzianka lub rosyjska matrioszka, otwierasz jedną, a pojawia się już druga… Niezwykła, fascynująca o wielu twarzach, twarzy dziecka, kokietki, damy, przyjaciółki, kapryśnicy i nerwuski, też. Nadaje się dla mężczyzn, którzy przygotowani są na wyprawę do dalekich krajów, skok z dziesiątego pietra, medytację przy Niagarze, jednym słowem, takich, których już nic nie zaskoczy. Nie próbuj zaciągać jej do alkowy, obrazi się i odrzuci cię, jak ogryzek. To ona ustala tempo miłosnych zmagań. Gdy rozpalisz się zbyt szybko, zmrozi cię tak, że w twych żyłach popłyną bryłki lodu. Lepiej poddaj się jej prowadzeniu, a nie pożałujesz. Niezła z niej mistrzyni w sztuce ars amandi. Czasem jej eksperymenty miłosne wprowadzają partnera w stan całkowitej konsternacji, ale jakże przyjemnej, no i te baranie oczy…..Jak ona to robi????

Pan Bliźnięta

Idealny dla roztrzepanych, niepunktualnych i bardzo inteligentnych indywidualistek, zajętych sobą, na tyle, że nie zwrócą uwagi na jego mnóstwo wad. Nie dotrzymuje słowa, terminów, potrafi prowadzić błyskotliwą rozmowę w przerwach pomiędzy aktami miłosnymi. Przy czym owe akty to przerywnik, a rozmowa bardziej fascynująca. Psycholog w łóżku, spełni twe potrzeby seksualne, czerpiąc radość z podglądania, obserwowania i cieszenia się sobą. Niemniej jednak dość interesujący ze względu na rozległe spektrum zainteresowań, gdzie żadne z nich nie jest zbyt ważne, by zająć się nim konstruktywnie i dogłębnie. Można go porównać do surfera, ślizga się po emocjach, uczuciach, byle dalej, byle ciekawiej….

Raki

Kobieta Rak

To kobieta dość ambiwalentna mająca charakter mimozy i ośmiornicy jednocześnie, przy czym sama nie wie kim jest naprawdę. Aby podróżować po jej mapie życia nie wystarczy ci busola, ani kompas. Musisz być wędrowcem księżycowym, psychologiem, strategiem, dyplomatą i nie wiem kim jeszcze. Jedno co jest pewne, to, to, że nie masz szans na odkrycie jej wnętrza. Potrafi być cudowną kochanką, niemniej jednak przekonasz się o tym być może przy pięćdziesiątej randce. Na początku nie licz na spektakularny sukces, będziesz ją odsłaniał jak karty księgi tajemnic. Jeśli masz cierpliwość badacza i obserwatora, otrzymasz całkiem interesujący materiał porównawczy, godzien zapisania go w co najmniej dwóch tomach…

Mężczyzna Rak

Jeśli chcesz poznać zodiakalnego Raka, lepiej zafunduj sobie wyprawę na szczyt góry dotąd niezdobytej, tam prędzej odniesiesz sukces i satysfakcję. Ma on twardą skorupkę, w której nosi swoje tajemnice. Jeśli zaakceptuje cię jako partnerkę gotową odpowiedzieć na jego miłosne karesy, to wnet staje się zaborczy i do tego dość kapryśny. Lubi trzymać swoja kobietę w fortecy domowej, do której w zasadzie mało, kto ma dostęp, no może rodzina, ale niezbyt często. Pan Rak lubi być kochany, tulony, głaskany, karmiony, ach, szkoda gadać. Wytrzyma z nim kobieta kochająca seks, dobre jedzenia i…..jego niezwykle męczące humorki.

Lwy

Kobieta Lew

Urodzona egoistka, materialistka i kapryśnica. Przy czym piękna, ponętna, błyszcząca niczym dwukaratowy klejnot, urodzona gwiazda i aktorka. Zdobędziesz ją, jeśli masz zasobne konto, mocno wypchany portfel i do tego anielska cierpliwość. Zaraz na początku trzeba ja postawić na piedestale, a by później bezustannie ją podziwiać, podkreślać jej zalety przysyłając bezużyteczne, aczkolwiek drogocenne bibeloty. Zainteresowana twoimi staraniami pójdzie do alkowy i tam oczywiście nadal będziesz musiał się starać, by zadowolić jej królewską mość. To kocica która da się głaskać, pieścić i przewracać, mruczy radośnie, gdy kochanek spełnia jej erotyczne zachcianki. A tak na marginesie, to dobra z niej dusza, oczywiście do czasu, gdy zdejmie swoje aksamitne rękawiczki i pokaże pazurki….

Pan Lew

On lubi mieć, posiadać, błyszczeć i chwalić się luksusem. Jeśli jesteś stonowaną elegantką, zwracasz uwagę otoczenia, może cię wybrać na swą partnerkę. Nie próbuj jednak przyćmić jego osoby, zostaniesz od razu skasowana. To on ma być najważniejszy. Zapraszając go na imprezę postaraj się o wianek kobiet i paru beznadziejnych facetów, wtedy zdobędziesz największą ilość punktów. A jeśli zostaniesz już na tyle wyróżniona, że zaprosi cię do swojego loża, staraj się szybko i konkretnie spełnić jego niezbyt wygórowane wymagania miłosne. Jednego możesz być pewna, noc będzie długa i brzemienna w spokojny sen. Zdobędzie go kobieta, która wygląda jak lwica, a zachowuje się jak mysz lub potrafi się tak zachować. Generalnie pan Lew to dobra duszyczka, tylko niesłychanie próżna, ale to niezbyt wielka wada…

Panna

Pani Panna

Jeśli jesteś schludnym, czystym i spokojnym mężczyzną, masz u niej spore szanse. Chcąc zdobyć jej uznanie, trzymaj lepiej język na wodzy, używając go tylko do chwalenia jej talentów kulinarnych i skromności w zachowaniu. Nie licz na błyskotliwy i spektakularny sukces miłosny. Staraj się, by akcja przypominała serial brazylijski, im dłuższy, tym lepszy dla ciebie. Jeśli już w końcu dotrzesz do nudnego końca możesz być mile zaskoczony. Zodiakalna Panna jest soczysta w miłości jak najsłodsza pomarańcza…

Pan Panna

Spotykając się z panem Panną zdobądź się na konieczny wydatek w postaci zegarka, spóźnienia nie są tolerowane. Przy czym uzbrój się w cierpliwość, spokój i wybieraj jak najtańsze knajpy, gdyż odrzuci cię, jak niepotrzebny mu balast. Pamiętaj o partycypowaniu w kosztach, otrzymasz za błyskotliwą pogadankę, na temat budowy silnika samochodowego. Spotkanie miłosne ustal sama, najlepiej w swoim własnym mieszkaniu, aby było taniej. Pamiętaj o przygotowaniu piżamy, szczoteczki do zębów, bo gotów wyjść z mieszkania i przejechać nawet kilkadziesiąt kilometrów, by przytransportować potrzebne mu przedmioty. Podczas aktu miłosnego podpowiadaj mu co lubisz, chętnie spełni twoje pragnienia.

Waga

Pani Waga

Urodzona kokietka i znana z niechęci do tego co nieatrakcyjne. Pięknisia i perfekcjonistka w ubiorze. Nigdy nie ma czasu dla ciebie, ale poświęca go sporo na medytacje przed szafą, zapełnioną do granic możliwości. Lustro to jej przyjaciel i spowiednik, dlatego nie licz, że w przyszłości poświęci ci więcej uwagi. Jeśli jesteś atrakcyjnym, wysportowanym, bogatym i do tego trochę młodszym od niej facetem, masz spore szanse na zdobycie jej uwagi. Niemniej jednak zawsze miej na uwadze to, że najważniejszą osobą na świecie jest ona sama. Zaproszony do alkowy będziesz uczestniczył w spektaklu, który zapamiętasz na tyle, że zechcesz pozostać z nią na zawsze.

Pan Waga

Szuka damy, nie lubi głośnych i jaskrawo umalowanych kobiet. Lubi oryginalność, różnorodność, nie cierpi fałszu i obłudy, gdyż w gruncie rzeczy wiele w nim wyrozumiałości, dobra i sprawiedliwości. Moja droga, jeśli jesteś elegancka, wyrafinowana, spokojna, masz serce diabła i twarz Anioła, czemu, nie?? Do tego jeśli masz cierpliwość do jego humorków, kaprysów i sporej huśtawki nastrojów, to możesz uczestniczyć w fascynujących grach miłosnych, które przeprowadza niczym strateg, wysyłający w bój, coraz to nowe batalie swoich dzielnych żołnierzy. Jeśli włączysz się do gry, chętnie zrewanżuje się i zapewni ci ekscytująca noc, której długo nie zapomnisz. Świetny z niego kochanek i adorator…..

Skorpiony

Pani Skorpion

Na jej urok zareaguje każdy normalny mężczyzna, obojętnym pozostanie natomiast całkowity dyletant w dziedzinie seksualności. Zakładamy jednak, że owi nierozgarnięci seksualnie mężczyźni stanowią absolutne zero, zatem strzeżcie się panowie. Skorpionica to czarodziejka, rzuca urok, by następnie wyssać z ofiary wszystko siły, rozsądek, wolę i pieniądze. Nie wiem jakich podpowiedzi wam udzielić w sferze zdobywania zodiakalnej Skorpionicy, ponieważ to ona wybiera i to ona ma wszystkie asy w rękawie. Lepiej napiszę, jak to będzie, gdy oszołomiony jej urokiem, całkowicie bezwolny, jak w transie, udasz się do jej sypialni. Przygotuj się na długą, wyczerpującą, aksamitną od wzruszeń i transcendentalną noc. Nie pisnę już, ani słówka, przekonaj się sam……

Pan Skorpion

Lepiej nie zbliżaj się do niego, kobieto. To zwierzę nienasycone, namiętne, zje cię i rozszarpie, umrzesz ze wzruszenia i nadmiaru rozkoszy. Taki stan trwać będzie tak długo jak mu się nie znudzisz. Niemniej jednak musisz mieć na uwadze, że stąpasz na granicy przepaści. Jeśli masz w sobie wole przeżycia – lepiej nie wchodź na arenę miłosnych z nim zmagań. Pamiętaj; z nim miłosny amok może przerodzić się w miłosny dla ciebie szok. Aby utrzymać go przy sobie musisz być czarodziejką lepszą od najlepszej czarownicy i trzymać swoje sekrety w tajemnicy. Ponieważ Skorpion to wyjątkowo ciekawskie zwierzę nie spocznie, póki ich nie odkryje. Zatem starannie rozłóż je na co najmniej pięćdziesiąt następnych lat.

Strzelec

Pani Strzelec

Pani spod znaku Strzelca, to brydżystka, zasiadająca do miłosnej gry. Może grać w nią z jednym, interesującym ją aktualnie panem lub z kilkoma. Oczywiście przyjdzie moment, gdy któregoś z nich wybierze na zawsze. A takowym ma szanse być pan, który lubi kochać się pod gwiazdami na łożu utkanym z mchów i polnych kwiatów. Mężczyzna, który zafascynuje ją entuzjazmem lub poczuciem humoru. Ona nie patrzy na zasobność konta i sowicie wypchany portfel. Dla niej ważne jest, aby spotkać lubego, który bez większego przedłużania i zbyt nudnych gir wstępnych nasyci jej zmysły, godząc się przy tym na dość interesujące doświadczenia miłosne. Nie cierpi zaborczości i kontrolowania. To prawdziwa emancypantka, wolna, niezależna i ekscytująca pantera chadzająca swoimi drogami. Podpowiem, że jednak warto zdobyć sobie taką kochankę, gdyż nie zagłaszcze cię na śmierć i nie zanudzi banalną codziennością. Dla niej każda chwila jest magiczna i niezwykła.

Pan Strzelec

Oj, wpaść w łapki pana Strzelca lub zainteresować go na tyle, że zechce Cię zdobyć, to wyzwanie dość niebezpieczne. Pan Strzelec najpierw goni, strzela, bierze we władanie, lecz wyłącznie na chwilę. Nie wiedząc co dalej zrobić ze zdobyczą, zostawia ją po kryjomu i wybiera się na poszukiwanie następnej ofiary. Niezwykły to mężczyzna, wesoły, dowcipny, bierze cię od razu na karuzelę dobrego życia, kręcisz się i…nic. Nie daj się oszukać, takich ślicznotek na jego prywatnej karuzeli, bez liku. Jak on to robi, że każda z nich czuje się ta jedyną, to wielka tajemnica zapisana w odmętach erotycznego kosmosu. Może nie warto się wysilać na jej zbadanie, bo ona jest nie do odkrycia. Generalnie to gwiezdny wędrowiec szukający przysłowiowego wiatru w polu lub pisku na pustyni…jednym słowem, wielka niespodzianka…..

Koziorożec

Pani Koziorożec

Jest tak dokładna i poukładana, że z łatwością ułożyłaby grafik miłosnych gier z wszelkimi szczegółami. Dla normalnego śmiertelnika taki schemat postępowania byłby równoważny z zaplanowaniem wycieczki na Marsa. Ona nie patrzy w gwiazdy, nie szuka miłosnych uniesień, stąd zapewne trudno jej o prawdziwe spełnienie. Niemniej jednak dzięki takim bardzo racjonalnym schematom zapada w pamięć. To jej numer telefonu nosisz przez lata, by w chwili nierozwagi zadzwonić i wpaść w racjonalne sidła na zawsze. I nie pożałujesz bo w miłosnych karesach rozpala się, niczym wielkie plemienne ognisko i…trudno ci będzie ugasić ten płomień. W miłości z nią liczy się tylko ciało, zmysły i cielesność, bez zwiewności, niedomówień i aluzji. A podobno mężczyźni to lubią….

Pan Koziorożec

Dziwny to mężczyzna, niby kocha damę, a w łóżku chciałby z niej zrobić kurtyzanę. Możesz być przysłowiową dziewicą Orleańską, ale zostając z nim sam na sam powie ci, że chciałby czegoś innego. Możliwe, że nie powie, tylko zechce spełnić swoje żądze. Jeśli jesteś stonowaną, elegancką damą na pokaz, rozwiązłą w łóżku ladacznicą, wspaniałą gospodynią, przyjaciółką oraz doskonale zarabiająca partnerką życiową, możesz uzyskać akceptację pana Koziorożca. Jedno tylko pytanie do was miłe dziewczyny, jeśli jesteście tak idealne, to czy Koziorożec spełni wasze wymagania????

Wodnik

Pani Wodnik

Jest tak niezależna, że właściwie trudno spełnić jej wymagania. Przysłowiowa Zosia – Samosia. Ona wie najlepiej, ona wszystko najlepiej zrobi, do tego sama. Nie zaciągniesz jej do łózka już na pierwszej randce, na drugiej, chyba też nie. Przede wszystkim musisz okazać jej szacunek, uznać jej intelekt oraz dotychczasowe osiągnięcia, jakie by one zresztą nie były.

Ale jeśli już ci się zaprosić ją do miłosnego tańca, pamiętaj o prowadzeniu subtelnej wręcz idealistycznej gry. Możesz grać na niej niczym na wiolonczeli, ale jeśli żaden z ciebie muzyk, to lepiej podaruj sobie. Ona lubi subtelnych, wykształconych instrumentalistów, nie odda się w ręce konowała i żądnego chwilowych doznań samca. No, nie powiem, ale musisz być niezwykłym facetem jeśli Twoja połówka jest zodiakalną Wodniczką….

Pan Wodnik

Możesz wystąpić przy nim w obdartych dżinsach i wyciągniętym dresie. Gorzej jeśli będziesz równie uboga w sferze intelektu, minie cię niczym worek ze śmieciami. Jeśli nie czujesz się zbyt mądra i napakowana rożnymi książkowymi mądrościami, lepiej wybierz sobie pana Baranka i nie dołuj się niepotrzebnie zdobywaniem intelektualnego Wodnika. Natomiast jeśli posiadasz aparycję eleganckiej Wagi i intelekt Einsteina, masz spore szanse. Może nawet zwróci na Ciebie uwagę i zatrzyma się na chwilę??? U niego kontakt ze zmysłami zawsze jest poprzedzony kontaktem z intelektem. Jeśli już zaliczysz wszystkie testy na inteligencję i do tego wypadniesz w okolicach co najmniej celującego, to możesz mieć nadzieję na zaproszenie do alkowy. A w alkowie może być trochę trudno i trochę radośnie. Możesz liczyć na dopieszczenie ciała…wzrokiem, delikatnym, jak skrzydło motyla dotykiem. Jeśli przetrwasz co nieco przydługą grę wstępną, nastąpi szybka ekscytacja i…długi, upojny sen.

Ryby

Pani Ryba

Wydaje się tajemnicza, transcendentalna, ezoteryczna, zmysłowa. I taką zapewne jest, niezwykłą wrażliwą kobietą. Niemniej jednak drogi panie, uważaj. Ta tajemnica, to zaledwie przykrywka, zasłona dymna. W rzeczywistości pani Ryba jest bardzo konkretna i pragmatyczna, wybierze cię jako kandydata do romansu, odrzuci jako kandydata do małżeństwa. Rasowa Ryba wciela swe marzenia mówiące o pragnieniu władzy i majątku, poprzez spotkanie odpowiedniego mężczyzny. Lepiej skorzystaj z dobrodziejstwa lustra i uważnie przypatrz się sobie. Jeśli masz obwisły brzuch i dość pokaźne konto, to wiesz już dlaczego zostałeś wybrany. Ale jeśli masz to, czego ona potrzebuje, to w alkowie wykona takie przedstawienie, że martwego by ożywiła, a przynajmniej pewne jego części ciała. Uważaj miły Panie to diablica, ale dla jednej fascynującej chwili z Nią warto potem umrzeć….oczywiście z rozkoszy…..

Pan Ryba

Jednego możesz być pewna, jest enigmą i niespodzianką. Niezbyt dobry do rozszyfrowywania bez odpowiednich kodów i znajomości psychologii. W ostateczności, jeśli masz dobrą intuicję, to ona Ci co nieco podpowie….Możesz być pewna, tego, że wszystkiego możesz się po nim spodziewać. Może być super, bardzo dobrze, a on spakuje walizki i odejdzie. Lecz zanim się z nimi do ciebie wprowadzi musisz spełnić pewne kryteria. Powinnaś być elegancka, stonowana, niczym Beata Tyszkiewicz w filmowej roli Pani Hańskiej. Rozciągnięte dresy i burza na głowie, dobra dla pana Wodnika. Musisz być marzeniem, zwiewnym, romantycznym, ulotnym, do tego dość inteligentnym i wyrozumiałym na jego skoki w bok oraz kaprysy i humorki. Otrzymasz za to noce utkane z tajemnic i niedomówień, czułości, delikatności, ekscytacji i niezwykłych uniesień. Pan Ryba to najlepszy kochanek w tym zodiakalnym gwiazdozbiorze.

Przygotowała Ella Selena www.ellaselena.pl

 
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.