Twój Horoskop 2021r

Moi Kochani, tak oto wygląda horoskop osoby, która chciała ujrzeć swoją przyszłość w 2021 roku.

No cóż…jest jak jest – los każdego z nas jest indywidualnie zapisany przez matrycę DUSZY. Chcesz ten zapis odcyfrować – napisz…..wrozkaella@wp.pl. Przeczytaj przykłady poniżej…..

HOROSKOP NA 2021 R

Dzień dobry,

Miło mi, że znowu okazujesz zaufanie moim kartom i mojej intuicji. Twoja przyszłość zapisana w kartach, numerologii i gwiazdach….

Wszedłeś w trójkowy rok osobisty. To dobra wibracja w szczególności dla cyferek kompatybilnych. Czy 7 jest kompatybilna z 3? Raczej średnio ale nie wróży przynajmniej wielkich problemów. Trójka to wibracja radosna, lekka i raczej wznosząca. A Ty pomimo, tzw mądrości i powagi wewnętrznej swojej duszy, chcesz się bawić, chcesz czerpać z życia drobinki szczęścia, zabawy i umiesz to robić doskonale. Zatem nie spodziewaj się teraz przeciwieństw, raczej przygotuj się na przyszłe zbudowanie, umocnienie, tego co już masz i co stworzysz. Dlaczego? Ano dlatego, ze jesienią r 2021 wejdziesz w budującą i poważną czwórkę, która dla równie poważnej siódemki jest wibracją kompatybilną. Tymczasem, jak już wiesz Ty od 55 roku życia znalazłeś się w ostatnim, ważnym dla siebie trendzie. Jest to trend, który będzie umacniał w Tobie poczucie i świadomość znalezienia partnerki, tej od serca, tej niezwykłej przyjaciółki, która będzie podporą nie tylko w radości ale i tych gorszych momentach, naszego trudnego, ludzkiego życia. Zatem, pamiętaj, masz prawo i masz obowiązek stworzenia tego szczęśliwego partnerstwa. Mam nadzieje że słuchasz wołania swojej duszy i podążasz we właściwym kierunku. Cykl Jowisza – W swoje urodziny, do których już niedaleko – znajdziesz się na godzinie 3 cyklu jowiszowego. To ostatni dzwonek, aby zabezpieczyć się przed zimą jowiszową, która nie musi być dla ciebie zbyt wstrząsająca materialnie, raczej dotyczyć może twojego rozwoju duchowego, zmian w świadomości i postrzeganiu świata. Niemniej jednak to jeszcze czas żniwny, gdy możesz czerpać ze swojego spichlerza i zasobów świata. Zatem i cykl Jowisza potwierdza dobrą wiadomość, ze rok 2021 nie powinien Ci przysporzyć zbyt wielu problemów a raczej wręcz przeciwnie. Złapiesz wszystkie, potrzebne i nieuchwytne lub niewidzialne dotąd nitki.

Rozłożę teraz karty klasyczne, rozkład ogólny. Najpierw zdrowie: nie widać żadnych problemów w kontekście spraw rakowych, komórki rakowe są daleko i w tym kierunku nic ci nie grozi. Pierwsze co manifestuje się to przeziębienia, gardło, zatoki, oskrzela i płuca, słabe punkty organizmu. Przy czym płuca o dziwo w ostatnim czasie uległy wzmocnieniu, natomiast pozostała gardziel i zatoki, na które musisz uważać. Proponuję zakup małego inhalatorka i spa zarazem, możesz robić nawilżanie twarzy i jednocześnie wdychać jod. Sól jodowana dodana do wody wspomoże twoje gardło, zasili zatoki. Poszukaj takiego urządzenia w sklepach AGD lub Internecie. Energetyka organizmu na rok 2021 dość niezwykła, dynamiczna, Ty psychicznie nastawiony na dobre wiadomości odnośnie uczuć. Karty pokazują dość intensywny przepływ hormonów ale dobroczynny dla organizmu. Zadbaj o większe ilości wody dla ciała, woda będzie Tobie potrzebne. Następnie, już w najbliższej przyszłości czyli tej dwumiesięcznej spodziewaj się dobrych wiadomości w sensie układów międzyludzkich. Zielone światło na spełnienie marzeń. ( Ty wiesz czego pragniesz, zatem zastanów się i czekaj na spełnienie). Te układy międzyludzkie, to dobre kontakty z młodymi osobami w rodzinie. Uważaj jednak na młodego człowieka, może przysporzyć ci zmartwień, bezczelnie wkradając się w twoje łaski. Jednym słowem bądź ostrożny, bo licho nie śpi. Ach, już widzę w tej sekwencji kart, o co chodzi….Niedługo możesz poznać kobietę swoją przyszłą partnerkę ale albo ona będzie miała dziecko, syna, który może wtrącić się pomiędzy was, albo to z twojej strony ktoś nieżyczliwy… Poznanie tego kogoś nastąpi w tym roku ale konkretny rozwój całej sytuacji, dotyczącej przyszłości uczuciowej, raczej będzie w roku 2022. Ogólnie rozkład kart nie wróży niczego złego jest optymistyczny. Dalej następuje sekwencja pozbycia się pecha w układach uczuciowych. Możesz mieć nadzieję, ze teraz relacje uczuciowe będą jaśniejsze i bardziej wyraziste. Może to za sprawa twojego postrzegania rzeczywistości, może już wiesz, czego chcesz….

Jeśli chodzi o finanse, to w układzie nie zaznaczają się ani na tak, ani na nie. Mogę podejrzewać, ze raczej będzie jak było i to nie twój problem. Rok 2021 raczej pod znakiem uczuć w szeroko pojętym słowa tego znaczeniu. Pracować będziesz i umacniać stosunki z młodymi w rodzinie oraz z kobietą, przyjaciółką z podróży. O ile jej jeszcze nie ma, to pojawi się pod koniec tego roku. Ze smutków, to proszę uważaj na tego młodego mężczyznę, pojawia się przy nim także młoda kobieta, oni, o ile ich nie zlokalizujesz mogą przysporzyć tobie zmartwień. Rozkład otwiera się optymistycznymi, dobrymi wiadomościami, a zamyka kartą przyjaciółki. Rozłożę teraz karty na każdy miesiąc roku.

01.2021 Czwórka monet, bajka o rybaku i jego żonie. Zasobność materialna, nie ,,przeginaj” jak żona rybaka, masz już wszystko, nie martw się o jutro, twoje finanse bezpieczne. O ile możesz coś zrobić, to tylko zepsuć.

02.2021 Książę kielichów, Bajka – Czarodziejski koń, bajka z dalekiego wchodu ( mongolska?)  Ktoś zechce ofiarować Tobie uczucia. Bądź uważny, nie przegap swojej szansy. Z drugiej strony, ktoś może podać ci pomocną dłoń, o ile znajdziesz się w jakimś kłopocie.

03.2021 Eremita, bajka ,,skóra niedźwiedzia” uważaj, bądź ostrożny, trzymaj język za zębami, nie zdradzaj swojego sekretu ( zatem możesz już mieć swoje, noworoczne tajemnice….). Masz ochronę losu i sił wyższych. Polecam lepszy kontakt z Aniołem Stróżem.

04.2021 Książę Buław – bajka Sivka Burka. Sivka Burka wraca z dalekiego kraju i wita swoją ukochaną, to obrazek z karty, Tarota bajkowego, którym układam Tobie horoskop. Cóż, nic dodać, nic ująć, ktoś zechce obdarzyć Cię miłym słowem, wyznać swoje dobre uczucia….Poczytaj bajkę, dowiesz się co będzie dalej…

05.2021 Król Kielichów, ,,puchar króla Cormaca” na karcie król w sile wieku wręcza gałązkę z dwiema mandarynkami – kobiecie, siedzącej naprzeciwko niego. ( oj coś ten rok naprawdę zapowiada się pod znakiem uczuć, niezwykłe karty. ja już nic na to nie poradzę…) Czyżby ktoś zachęcił Cie do rozważenia wspólnej przyszłości?

06.2021 As mieczy, bajka – Yu- kong i jego demon. Ta karta zawsze mi się kojarzy z odcinaniem czegoś, z walką i niekoniecznie walką prowadząca do zwycięstwa. Być może to ta młoda osoba, mężczyzna, który zechce Tobie zaszkodzić. Pozostaje tylko jedno-walka, nie możesz się poddać!

07.2021 kapłan, bajka – Pięć dobrych rad od guru Na pewno będziesz potrzebował rady oraz wsparcia jakiejś mądrej, życzliwej dla ciebie osoby. Pamiętaj, każda sytuacja ma swoje wyjście, wszystko można jeszcze uratować. Będzie dobrze!

08.2021 Księżyc, czekanie, sytuacja niejasna i zamglona ale jest nadzieja na jej pozytywne rozstrzygniecie Bajka o Nixy, być może przeczytanie tej bajki…

09.2021 Władczyni, bajka Cinderella, bardzo dobrze, pozytywne zakończenie niespokojnych wibracji.

10.2021 Szóstka mieczy Bajka Sześć łabędzi, doczekasz się pozytywnych rozstrzygnięć, twoja łódź dobije do brzegu. Możesz przyznać, ze nieco pokiereszowana i być może z wodą na dnie ale dopłyniesz.

11.2021 Dziewięć mieczy, bajka Mała syrenka, Sytuacja a dla ciebie zostanie rozjaśniona, zrozumiesz, ze byłeś karmiony trucizną, być może fałszywymi obietnicami, słowami, teraz już wiesz, ze osoba jest twoim wrogiem. Tej trucizny więcej już nie spróbujesz! Uwaga na chemiczne lekarstwa, zastrzyki – mogą być dla ciebie trucizną.

12.2021 Karta Maga, możesz wszystko, w twoich rękach twój los, pamiętaj, ze ty go tkasz, twoja odwaga i determinacja prowadzą ciebie do sukcesu. Odkryjesz jakieś dziwne kombinacje i zawirowania wokół siebie. Uwaga na młodego mężczyznę. Nie możesz się poddawać – twój upór i determinacja w dążeniu do celu zaowocuje pozytywami.

01.2022 Władca, trzeba zakasać rękawy i wziąć się do pracy. Koniec jakiejś smutnej historii i moment pogodzenia się z trudnymi do zaakceptowania faktami. Dołożona karta, bajka o śpiącej królewnie…..A jednak obudzisz się i inaczej spojrzysz na rzeczywistość.Koniec syndromu śpiącej królewny, nowy początek.

Karta podsumowująca wróżbę SŁOŃCE Bajka – Dziecko słoneczne , na karcie piękny książę, stojący na latającym, unoszącym się nad ziemią dywanie, podaje rękę dziewczynie. No cóż, wyraz tej karty jest jednoznaczny – znajdziesz swoją księżniczkę i będziesz żył długo i szczęśliwie.

Mój Drogi, napisałam Tobie bajkę – kart nie wybierałam, wybrały się same, to, że ta wróżba jest naprawdę bajkowa – jest dla mnie, także wielką niespodzianką. Oby się spełniło, czego życzę Tobie z całego serca. Pozdrawiam serdecznie Ella

HOROSKOP NR 2

Dzień dobry,

jesteś już po urodzinach, sympatyczna wodniczka, rozpoczęła zatem 46 rok swojego życia. Pamiętaj, jesteś nadal jesteś w zimie jowiszowej, czyli w przysłowiowej wirówce, na zakręcie, w etapie zmian….46 rok życia to godzina czwarta zegara jowiszowego, czeka Ciebie dość trudny czas, bo będziesz musiała wykazać się kreatywnością, zdecydowaniem, Ty będziesz musiała podejmować decyzje i brać za nie odpowiedzialność. Nie obawiaj się odpowiedzialności, to Twoje życie i Twoje decyzje. Moje trendy były podobne, nigdy nie bałam się podejmowania decyzji i wchodząc w ostatni etap znalazłam się w tym samym czasie co TY. To czas, gdy myślą możesz kreować rzeczywistość. Nie piszę tego bez kozery, Ciebie czeka to samo- odpoczniesz, gdy znajdziesz się w tym niezwykłym dla Ciebie trendzie, a rozpoczyna się on po 50 roku życia i trwa już do końca….. Umocnienie trendu to rok 52 ale można i wcześniej zebrać bonusy od losu. Zasada nr 1 – nie boisz się zmian i podejmowania decyzji. Nie masz innej opcji, bo dusza napisała scenariusz i Ty musisz w zgodzie z Jej wolą, być tym jedynkowym przewodnikiem, wędrowcem, zawsze z przodu i do przodu. Wspominałam już, że na pomoc z zewnątrz, ze świata tak zwanego, z osobistym mężem włącznie raczej nie ma co liczyć. Niemniej jednak jeśli wykonasz zadania Los łaskawie wynagrodzi. Uczulam Cię na sprawy, fakty, gdyż taki po prostu jest zapis Twojej duszy, masz duszę mężczyzny – dzielnego, uczciwego i bezkompromisowego. To zasada nr 2 – kompromisy są dobre dla bylejakości. Podobnie jak z ,,mniejszym złem”, nie ma mniejszego zła, zło jest zawsze złem. Malutkie zło przytulone do piersi urośnie na wielkie zło i wtedy ten wyhodowany wąż- powie Ci – przecież wiedziałaś, że jestem wężem, dlaczego myślałaś, ze cię nie ugryzę? Jesteś po prostu głupia lub lekkomyślna, zło jest zawsze złem, wąż jest zawsze wężem. 

Zatem jesteś w czasie zmian, weszłaś w  8 rok numerologiczny, dobrze wiesz, ze to czas podsumowań, robienia bilansu, spaw sądowych, urzędowych, czyli wszystkiego co związane z podpisywaniem dokumentów. Ty zadbasz, by te podpisy były uczciwe, inaczej Los może Cię zweryfikować, a to będzie bolało. Tak samo odczujesz ból, za gwałt na swojej duszy, pamiętaj, by robić wszystko tak, aby to Tobie było dobrze, oczywiście prawo i uczciwość na pierwszym planie. Ten rok może być czasem trudnym, taka jest ósemka ale ósemka to Saturn, srogi nauczyciel, nie zapominający o dobrym swoim uczniu. Dobry uczeń dostaje nagrodę, zły naganę, taki jest Saturn.

Jesień 2021 roku, gdy wejdziesz w dziewiątkowy, beztroski i uwalniający czas, ( piszę o Twojej konfiguracji numerologicznej) da Tobie chwilę oddechu. Powinny wtedy odpaść stare problemy, stare utrapienia. Mam nadzieję, że tak właśnie będzie, dlatego uczulam Cię na fakty, abyś wzięła to wszystko pod uwagę. Czasem dobrą decyzją jest wydrukowanie horoskopu i zaglądanie doń od czasu do czasu, zrozumienie bywa inspiracją do dalszych, jakże owocnych kroków. Ok zatem kładę karty klasyczne i zajrzę w tę przyszłoroczną prognozę…..

Od razu pojawia się mąż i problem, co z wami dalej. Dzieli was smutek, depresja i kobieta lub fałszywa nadzieja, ze ,,jakoś to będzie” Rozwodu nie widać i chyba to nie o to chodzi. Z układu numerologicznego wynika, ze i tak od początku rokowania związku były nie najlepsze. To niedobry układ trzy z dwa, trzy z cztery, pięć z sześć itd…. Jednak w tej konfiguracji, pojawiasz się: Ty jako delikatna kobieta licząca na wsparcie mężczyzny, który tego wsparcia nieszczególnie ci udzielał, gdyż on sam potrzebuje wsparcia i to bardziej od Ciebie. To moment do zastanowienia się, czy przypadkiem rozwód, to pobycie się kłopotów. Raczej nie, kłopotu pozbędziesz się wtedy, gdy weźmiesz sprawy w swoje ręce i będziesz podejmować sama decyzje. Końcówka roku niezbyt ciekawa, smutki w związku, później początek roku – uważaj na oszustwa! Na szczęście dla Ciebie będą to tzw ,,małe pieniądze”. Ty w rozkładzie jesteś w bardzo dobrej karcie, masz dobrą podświadomość i dużo dobrych energii, wiele tez nadziei. Tak trzymaj! Pomocne energie w darze, jako skarb od losu lub spełnienie marzeń. Zastanów się poważnie czego pragniesz. Los zechce ci dawać spełnienie, masz to pod ręką, zatem możliwości już! Teraz! Twój mąż nie wygląda na złego człowieka. Fakt, lubi oszukiwać, lawirować, czasem konfabulować…Robi to jak ,,baba” po prostu, bo on ma duszę kobiety. Kapryśny, nerwowy, obrażalski. Poznaj jego portret numerologiczny i psychologiczny , świetnie ! Możesz go ,,trzymać w garści”, on się Ciebie boi, co gorsze, ty o tym nie wiesz. Teraz masz wiedzę, możesz go opanować, a nawet ,,przekabacić” na swoją stronę. Patrząc teraz w karty, śmiem podejrzewać, ze on został jakoś złe ,,zaprogramowany” przez matkę. Coś tam jest między nimi niejasnego, on ma intuicję ale tez poczucie jakiejś wielkiej krzywdy. Nie wiem, czy na płaszczyźnie świadomości to występuje, ale podświadomie widać wyraźnie. Natomiast ta kobieta, która wciąż mi się ,,po kartach” kreci, wygląda jak osoba, która straciła nadzieję, że coś tam pomiędzy nimi będzie…… A może ona sama nie wie czego chce, tak samo mi zresztą wychodzi twój mąż….On nie wie, on błądzi…..

Następnie luty marzec jakieś zmiany na dobre w twoich sprawach zawodowych, spełnienie marzeń, dobre energie i tak już do końca roku 2021. Układ kartami klasycznymi daje mi wgląd ogólny, zatem nie obawiaj się niczego złego, będzie dobrze. Te drobne oszustwa finansowe nie powinny być zatem problemem spędzającym  sen z powiek….Przy mężu za 8 miesięcy stoi jakiś wypadek lub coś, co jest związane z utratą dużej ilości krwi. Może operacja? Nie wiem jak się do tego odnieść, rozłożę na każdy miesiąc kartę tarota, może będzie dokładniej?

I rozpoczynam już od początku……

Listopad – Śpisz, jednak czas przebudzenia nadejdzie niebawem.

Grudzień- śmierć ojca, dała Tobie wielkie możliwości, z których zapewne skorzystasz, gdy tylko uświadomisz, jakie….To bardzo ważne, pamiętaj Ojciec był Twoim przewodnikiem, nie zawsze rozumiałaś Jego intencje- on chciał, abyś ,, przejęła pałeczkę”. Prawdopodobnie, to nie było dla Ciebie zbyt komfortowe podejście do sprawy ale musisz sprostać zapisom Losu.

styczeń – Bardzo dobry, przyjazny, dobry człowiek lub ludzie, ktoś poda ci rękę. Może chodzi o bardzo bliskie relacje, mąż żona, matka syn, matka córka…

luty – zmiany na lepsze, koło losu ,,kręci” dla ciebie ( oo podejrzałam dalej, tak jakby miłość, romans??Wow, ktoś zwróci Twoją uwagę???)

marzec – Wspaniale, musisz wspiąć się na wyżyny, będzie trudno ale Ty potrafisz! Idź do przodu lub do góry! Zasada nr 1- idziesz, słuchając tyko siebie! Pamiętaj o tym, Ty jak wielkie TY….

kwiecień- Coś dobrego w uczuciach, otrzymasz ,,znak”…

maj -uważaj, stąpasz po rozgrzanych kamieniach, nie tańcz tak bez refleksji, trzymaj się ,,pionu”, możesz spłonąć…

czerwiec- doskonale radzisz w sprawach biznesu, odkrywasz nowe możliwości, nieznane dotąd lądy…Najważniejsza rada dla Ciebie, szukasz, szukasz, nie poddajesz się starym zasadom

lipiec- milczenie jest złotem, opanuj emocje i milcz, o swoich ,,odkryciach” powiesz później

sierpień- coś co miało skończyć się złe, skończy się lepiej niż myślisz. Chodzi o uczucia ale to Ty przewodzisz i budzisz ,,śpiocha” Być może powinnaś okazać więcej zaufanie dla swojej intuicji i jeśli czujesz, ze to ,,właśnie to” – nie poddawaj się i walcz! Twoje szczęście zależy od Twojej determinacji i wiary w ,,Waszą miłość”….

wrzesień- Ty rządzisz w uczuciach, ty jesteś królowa ta osoba jest ,,twoja”…Zatem pamiętaj, najważniejsza zasada dla Ciebie-kochasz siebie – kochają Cię inni….

październik – uważaj, ktoś daje ci truciznę To oczywiście metaforyczne, chociaż…Może to fałszywe lekarstwo a może fałszywe słówka? Uważaj na jedno i drugie! Może być niebezpieczne dla Ciebie i Twojego zdrowia!

listopad 2021 Cudnie! zmartwychwstajesz, odradzasz się, wychodzisz z choroby lub problemów, strzepujesz grudki błota, jesteś czysta!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *